"Бетіс": Антоніо Адан, Хаві Гарсія, Хорді Амат, Фабіан Руіс, Серхіо Леон (Матіас Лейва 77), Арнальдо Антоніо Санабрія, Різа Дурмісі, Хоакін Санчес (Крістіан Тельо 69), Андрес Гуардадо, Антоніо Барраган (Рафаель Наварро 60), Айсса Манді Ua-football

Зазначено, що італійська пожежна служба спочатку отримала повідомлення, що невідомий чоловік у лісі розводив вогонь під час приготування їжі. 1NEWS

В Італії згоріла більша частина лісу, де дерева на горі висаджені у формі трьох латинських літер "DVX" - латинська абревіатура італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні, - Європейська правда. Гал-info

Атлетіко на виїзді познущався над Лас Пальмасом

Команда Дієго Сімеоне на виїзді спокійно розгромила Лас Пальмас (5:1). Новини футболу

Ліга чемпіонів.

ЦСКА (Москва) - Янг Бойз 2:0 Голи: Щенніков (45), Дзагоєв (48) Ua-football

Янг Бойз - ЦСКА 0:1.

Берн. Стадіон: "Стад де Свісс Ванкдорф" Попередження: Бертоне 47, Саного 56, Фон Берген 90+3 - Дзагоєв 33, Вернблум 43, Щенніков 88 Ua-football

Тоді з пенальті відзначився гравець "Янг Бойз" Оаро. Український Інтерес

"Динамо" продовжить виступ в єврокубках у раунді плей-офф Ліги Європи УЄФА. Online.ua

"Динамо" бездарно вилетіло з Ліги чемпіонів

Штучне поле знову зіграло злий жарт з українською командою. Football-ukraine.com

Лга чемпіонів.

Вирішальний гол був пропущений на 89-й хвилині після серії помилок захисників. Футбол газета

"Динамо" з ганьбою вилетіло з Ліги чемпіонів

Наприкінці гри швейцарці забили другий гол через помилку Коваля і пройшли далі. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Янг Бойз (Берн) - Динамо (Київ) 2:0 Голи: Оаро 13 пен., Лотомба 89 Динамо: Коваль Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар Сидорчук, Шепелєв (Корзун 69) Ярмоленко, Гармаш (Буяльський 84), Гонсалес (Кравець 90+2) Мбокані Ua-football

"Динамо" та "Янг Бойз" оприлюднили стартові склади на матч ЛЧ

На воротах у "Динамо" з перших хвилин вийде Максим Коваль. Відзначимо, що зустріч розсудить польська бригада арбітрів на чолі Павела Гіля. Unn.com.ua

Янг Бойз - Динамо.

Матч Янг Бойз - Динамо розпочнеться о 21:15. Перша зустріч команд в Києві завершилася перемогою Динамо з рахунком 3:1. Ua-football

"Янг Бойз" - "Динамо": анонс, де дивитися матч 2 серпня

"Янг Бойз" - "Динамо" Нагадаємо, букмекери вважають "Динамо" фаворитом майбутнього поєдинку. Зеркало недели (газета)

Янг Бойз громить Грассхоппер, але втрачає основного воротаря

Ще в першому таймі 22-річний кіпер травмував коліно і був замінений на Марко Вольфлі. Ua-football