Бенфік

На початку другого тайму Пулішич подвоїв перевагу господарів. А під кінець зустрічі габонський форвард відзначився і третій раз. Spy-Football

"Боруссія" Д - "Бенфіка" - 4:0

"Боруссія" показала, хто в цій парі господар і впевнено пробилася до наступної стадії змагань. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Боруссія" Д - "Бенфіка".

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic

Португальська "Бенфіка" перемогла у Лісабоні німецьку "Борусію" - 1:0. Українські телеглядачі побачать обидві гри у прямій трансляції. Чому у звільненні тренера "Барселони" винен Мессі Еспресо TV

Бенфіка - Боруссія Д - 1:0 відео голу і огляд матчу

Бенфіка - Боруссія Д - 1:0 відео голу і огляд матчу: Галичина спортивная

"Бенфіка" - "Боруссія" Д - 1:0

"Орли" зробили перший крок до чвертьфіналу. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Ліга Чемпіонів-2016/17 з футболу ОНЛАЙН-КОМЕНТАР І ЗВІТ МАТЧУ Чемпион

Бенфіка - Боруссія Д онлайн відео трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Онлайн відео трансляція матчу Ліги Чемпіонів: Бенфіка - Боруссія Д, початок 14 лютого 2017 року о 21:45. Галичина спортивная

"Бенфіка" - "Боруссія" Д. ОНЛАЙН

Запрошуємо усіх вболівальників на перший матч 1/8 фіналу ЛЧ між "Бенфікою" та дортмундською "Боруссією". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Найращий початок сезону (очки у середньому за гру) Найкращі результати у гостьових матчах (очки у середньому за гру) Найкращий захист (пропущені мячі у середньому за гру) 0,61 Шахтар Донецьк Spy-Football

Офіційний сайт УЄФА підбив статистичні підсумки першої половини сезону - 2016/17 в топ-10 національних чемпіонатах Європи У найближчих переслідувачів з "Челсі" цей показник дорівнює 2,44. ДеПо

Видання виділило кращі команди десяти провідних національних чемпіонатів Європи згідно з рейтингом УЄФА у шести різних категоріях. Серед них є і донецький Шахтар. Чемпион

"Бенфіка" - "Наполі" - 1:2

Цією перемогою "Наполі" бронює собі перше місце у групі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ліга чемпіонів6 турГрупа В"Бенфіка" - "Наполі" - 1:2Голи: Хіменес, 87 - Кальєхон, 60, Мертенс, 79 Sportanalytic

ВіпїЅпїЅпїЅ :: ЛіпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" - "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" - 3:3 (ВІпїЅпїЅпїЅ)

Турки змогли відігратися, поступаючись трьома м'ячами. Ліга чемпіонів5 турГрупа B"Бешикташ" - "Бенфіка" - 3:3Голи: Тосун, 58, Куарежма, 83 (пен), Абубакар, 89 - Гедеш, 10, Семеду. Sportanalytic

Бешикташ – Бенфіка - 3:3 відео голів і огляд матчу

Бешикташ - Бенфіка - 3:3 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Бешікташ - Бенфіка 3:3 Голи: Дженк Тосун 58, Рікарду Куарежма 83 (пен.), Венсан Абубакар 89 - Гонсалу Гуедеш 10, Нелсінью Семеду 25, Любомир Фейса 31 Ua-football

В матчі суперників київського "Динамо" по групі Ліги чемпіонів "Бенфіка" вже вирішила всі питання ще до перерви Сектор, спочатку рахунок 0:2 зробив Семеду. А третій гол португальців на рахунку Фейси. ДеПо

Суперник київського "Динамо" по Лізі чемпіонів, португальска "Бенфіка" познущалася з "Марітіму" в чемпіонаті країни Про це повідомляє Depo. ДеПо