Бенфіка

На матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Бенфікою" і "Динамо" були... Експрес

"Динамо" поступилось "Бенфіці" не в останню чергу завдяки "ведмежій послузі" українських арбітрів. Експрес

Вчора, 1 листопада, у четвертому турі розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» зазнало мінімальної поразки від «Бенфіки» на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні. Дивись.info

"Динамо": знову без очок в Лізі чемпіонів (+ФОТО)

Вашій увазі пропонується фоторепортаж цього поєдинку. Футбол газета

Київське «Динамо» знову програло у Лізі Чемпіонів. Після цієї поразки шанси «Динамо» продовжити виступити у єврокубках прирівнялися майже до нуля. Гал-info

"Динамо" безславно програло "Бенфіці" та ускладнило собі життя в єврокубках. Sportanalytic

Доля матчу була вирішена в самій кінцівці першого тайму. Newsru.ua

"Бенфіка" - "Динамо" - 1:0

"Динамо" знову програло, а Мораес ще й пенальті не забив. Ліга чемпіонів3 турГрупа В"Бенфіка" - "Динамо" - 1:0Гол: Сальвіо, 45+2 (пен)...Sportanalytic

Ліга чемпіонів.

у неймовірному матчі переміг каталонську "Барселону".На останніх хвилинах здобули свої перемоги сьогодні "Арсенал", ПСЖ та "Атлетіко".Огляд всіх цих матчів дивіться нижче."Бенфіка" - Динамо" 1:0Гол: Сальвіо,45+2 (пен.)На 68-ій хвилині Мораес ("Динамо") не забив пенальті>"Бешикташ" - "Наполі" 1:1Голи: Куарежма,79 (пен.) - Гамшик,82>"Атлетіко"...Футбол газета

"Динамо" програло "Бенфіці" у матчі Ліги чемпіонів

Відтак кияни втратили шанси на продовження виступів у Лізі чемпіонів. BBC Ukrainian

Ліга Чемпіонів: "Динамо" поступилося "Бенфіці"

У Лісабоні завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське "Динамо" програло місцевій "Бенфіці" з рахунком 0:1 Молодой буковинец

В Лісабоні триває поєдинок 4-го туру Ліги чемпіонів Про це повідомляє Depo. На 69-ій хвилині бразилець втратив нагоду зрівняти рахунок. ДеПо

Став відомий стартовий склад "Динамо" на гру з "Бенфікою"

Поєдинок 4-го туру Ліги чемпіонів розпочнеться о 21:45 Про це повідомляє Depo. Ось стартова одинадцятка киян. ДеПо

Сабо не вірить, що Ребров довірить місце у старті молоді на матч з Бенфікою

Експерт каналу Футбол Йожеф Сабо не вірить, що Сергій Ребров у матч 4 туру Ліги Чемпіонів з Бенфікою довірить місце у стартовому складі молодим виконавцям команди. Ukrainianwall

Захисник "Динамо" Віторіну Антунеш пообіцяв грати з "Бенфікою" лише на перемогу. Sportanalytic

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров вважає, що результат сьогоднішнього матчу з "Бенфікою" може бути будь-яким. Sportanalytic

The post Футбол: сьогодні Динамо" зіграє з "Бенфікою у Лізі Чемпіонів appeared first on Выбор 2014. Выбор 2014

У Лізі чемпіонів "Динамо" ставить за мету вихід з групи, - Ребров

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров ставить перед своєю командою завдання вийти з групи Ліги чемпіонів (ЛЧ) в плей-офф турніру. iPress

Боксер Олександр Усик розповів про враження від перегляду матчу "Динамо" - "Бенфіка" Ніякі. Не очікував, що "Динамо" програє. Просто, "Бенфіка" була кращою, грала сильніше", - розповів Усик. Нагадаємо, "Динамо" поступилося "Бенфіці" 0:2.ДеПо

Як “Динамо“ програло “Бенфіці“ (ФОТО)

Шановні вболівальники, пропонуємо вам переглянути фотоогляд матчу групового етапу Ліги Чемпіонів, в якому "Динамо" поступилося "Бенфіці". Football-ukraine.com Sportgid