Безвиграшн

Вперше за дванадцять років Динамо у чемпіонаті України здолало Шахтар на виїзді

Остання у своєму роді перемога киян відбулася на РСК "Олімпійський" у Донецьку. Ua-football

Інтер обіграв у Римі Лаціо

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Попередження: Худт, Кейта, Лулич, Ломбарді - Мурільйо, Едер. Новини футболу

Соснівський «Рочин» перервав безвиграшну серію у чемпіонаті Львівщини з футболу. Матч відбувся у місті Лева на стадіоні «Трудові Резерви». Гал-info

Михайло Сергійчук: Після гри із Зорею я був засмучений, що ми не виграли

Насправді й до забитого м'яча, й опісля нього ми мали моменти. Ми виступаємо в першій шістці, де виграти дуже непросто. Sportgid

Сергій СІМІНІН: «Віримо, що можемо відібрати очки у Шахтаря»

Як можна пояснити настільки довгий проміжок невдач від команди, яка бореться за єврокубки?- Ну, складно було без перемог… Насправді на всі зустрічі виходили з метою Sportgid

Сергій Сімінін: "«Розбираємо» донеччан і віримо, що можемо відібрати у них очки"

Просто у кожного клубу бувають непрості періоди, коли не все виходить. Новости Александрии

Олександрійці втримали мінімальну перевагу, що принесла їм довгоочікувану перемогу. Олександрія. Стадіон КСК Ніка, 2100 глядачів, +11С. Гречка

"Волинь" здобула першу перемогу за півроку

У Луцьку господарі перервали 13-матчеву безвиграшну серію. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Футбольна невдача: "Черкаський Дніпро" продовжує свою безвиграшну серію

Нічиєю закінчується черговий матч ФК "Черкаський Дніпро". "Черкаський Дніпро" продовжує безвиграшну серію до трьох матчів. ВIККА

У черговому матчі чемпіонату України у першій лізі ФК «Тернопіль» знову програв. Натомість тернополяни продовжили безвиграшну серію до 9 матчів. Галас

АПЛ. Інтрига від Клоппа, осічка "Челсі"

В 25-му турі чемпіонату Англії "Ліверпуль" перервав свою безвиграшну серію, здолавши "Тоттенхем". МЮ й "Арсенал" побили суперників, а от "Челсі"втратив очки проти скромного "Бернлі". Sportanalytic

Дубль "Черкаських Мавп" перервав програшну серію

Подробиці - у наступному матеріалі. ВIККА

Команда Сергія Піддубного не зуміла відібрати очки у лідера Екстра-ліги, поступившись на виїзді столичному ХІТу. Таким чином, МФК «Кардинал-Рівне» продовжив свою безвиграшну серію до восьми матчів поспіль, а ХІТ, навпаки, здобув вже одинадцяту підряд перемогу у поточному сезоні. ОГО.ua

Доля матчу була вирішена наприкінці гри завдяки точному удару Павла Ребенка. Футбол Полтавщини

Найближчої суботи, 26-го листопада, до Рівного завітає чемпіон України - львівська «Енергія». Телеканал Ритм

Хавбек "Дніпра" тріумфально повернувся після травми

Це перша поява 20-річного футболіста з 26 серпня, коли він отримав травму коліна. Футбол газета

Одинадцять місяців та п'ятнадцять днів. Найближчий поєдинок проти хмельницького «Сокола» черговий шанс для команди Сергія Піддубного перервати невтішну серію та порадувати вболівальників. Телеканал Ритм

Перемігши "Ворсклу" у домашньому матчі, львівські "Карпати" перевали власну 12-матчеву(!) безвиграшн... Експрес

Карпати – Ворскла – 1:0. Вистраждана

Карпати (Львів) Ворскла (Полтава) 1:0 Попередження: Андрій Нестеров 55 Дитятьєв 46, Бартуловіч 52, О-др Скляр 59 Карпати перервали ганебну безвиграшну серію на показнику 14. Ua-football