Новости по метке:

Бахмач

агрохолдинга В.Н.Давыденко – нашего нынешнего народного депутата. Сначала Валерий Николаевич обратил внимание на увлечение игрой в кожаный мяч молодежью села Бахмач – 2, где ТОВ „СП „Агродим” арендует землю у пайщиков. Поддерживал поклонников футбольных баталий, спорт всегда - хорошее занятие.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Айфон за «царя Гороха»

сєті в Конотопском уєздє…..на протяженіі 151 вєрсти...»Планом передбачено з’єднати: - Конотоп – Попівка – Красне – Митченки – Батурин – Бахмач ( 44 версти);- Конотоп - Соснівка – Малий Самбір – Голінка – Гайворон – центральна допоміжна станція у Дмитрівці...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Біля станції Бахмач-Пасажирський вчора, 15 листопада, товарним потягом було смертельно травмовано хлопця...Головний портал Ніжина

заповіднику «Гетьманська столиця» проводять меморіальні заходи в цей день. Цьогоріч на спільну молитву за загиблими приїхали священики з Коропа і Бахмача, щоб разом з батуринцем — капеланом Романом Кривком помолитися за усіх полеглих за волю України. Учасники меморіального заходу говорили...Новости Чернигова

автор подивувався оперативності європейських фірмачів, та й про саме ТОВ „СП” Агродім” склалося враження, як про серйозний агрохолдинг. У селі Бахмач-ІІ підприємство звело сучасний елеватор на 62 тисячі тонн збіжжя. Його досконалі форми нагадують космічний об’єкт, а трудиться тут більше...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Позаздрив їх згуртованості

Офіційно День залізничників Бахмаччина відзначила напередодні у районному БК, саме ж професійне свято фахівці сталевих магістралей, скориставшись вихідними, урізноманітнили заходами на свій смак. Так...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Без залiзницi нам ніяк

– місто сталевих колій, у цьому переконується кожен гість, звідки не прибув би він до райцентру. Знаємо, що на гербі Бахмача зображена шестерня - символ промислового розвитку, а кількість зубців нагадує про п’ять напрямків залізничного сполучення. У центрі – вокзал,...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Вітаємо наших боксерів!

Вітаємо спортсмена та його тренера з успіхом! П. А. Черненький,директор Бахмацької ДЮСШ «Колос» Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Не хочу їх бачити

Перебуваючи у Бахмачі, дізналася за прикрі події на сесії районної ради, що пан Брюховецький ображав матір полеглого захисника Вітчизни Жанну Ровну. Мені розповіли...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Нещодавно в моїй сім’ї стався прикрий випадок, але що прикріше – красномовна байдужість лікарів. Мій син зламав ногу, і відразу ж ми звернулись до поліклініки. Травматолог у відпустці - замість нього завідуючий. Звертаюсь до нього з проханням про огляд дитини...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

15 жовтня на районному стадіоні “Колос” відбулася зустріч з футболу серед ветеранів між командами м. Бахмача та м. Прилуки. Традиційно для наших команд ця гра закінчилася з рахунком 0:0. Ця нічия залишила нашу команду на першому...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

22 жовтня 2017 року на районному стадіоні “Колос” відбулися напівфінальні ігри чемпіонату області з футболу серед ветеранів. Бахмач зустрічався з командою “Десна” в місті Прилуки, а Прилуки зустрічалися з командою “Сираї” в місті Бахмачі. Початок гри відбувся о...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Прокуратура возьмется за экс-военкома Бахмача, который и дня не пробыв в АТО, получил статус «инвалида войны»

грн Депутаты Бахмацкого районного совета Черниговской области обратились в Генеральную прокуратура с просьбой проверить правомерность предоставления статуса инвалид войны бывшему военному комиссару Бахмача Эдуарду Левчановскому. В частности, депутатов возмутило, что бывший чиновник, который, по их словам, ни дня не был в зоне боевых действий, подал документы на получение компенсации...Факты

Одним из руководителей фракции "Аграрной партии" в Бахмацкой районной раде Черниговской области был ненастоящий "ветеран АТО", который еще и получил, прикрываясь своим статусом, 2 гектара земли. Апостроф

Уперше на татамі

Ольга Хопта, тренер секції айкібудо,м.Бахмач Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

що під час виконання у 2015 році робіт з капітального (вибіркового) ремонту дорожнього асфальтобетонного покриття  однієї з вулиць у місті Бахмачі працівник Управління капітального будівництва міської ради, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків щодо здійснення технічного нагляду, не забезпечив контроль...Новости Чернигова

Потужна мотивація для наших боксерів

ПАНЧЕНКО в 1/8 фіналу програв боксеру з Дніпропетровської області. Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Унаслідок пожеж 1 людина загинула та 2 - травмовано. 14 жовтня поточного року в м. Бахмач сталася пожежа нежитлового будинку.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Зaступник комaндирa роти пaтрульної поліції Кропивницького купив зa гривню мaйже 2 гa землі

дoвгoМаємoтрoхи цікавих фактів й прoпрoдавців землі ТOВ Гранд-Інфoрм. Так заснoвниками фірми, за даними держреєстру та аналітичнoї системи YouControl, є Oлена Бахмач, Людмила Нечипoренкo. Дещo пoкoпавшись в реєстрах нам сталo відoмo, щo пані Бахмач є такoж співвласницею ТOВРегіoнальний центр земельних віднoсин...Златопіль

У місті Бахмач, неподалік залізничної станції, в ході проведення патрулювання з охорони публічної безпеки та порядку, поліцейські зупинили місцевого жителя 1993 року народження...Новости Чернигова

17.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий