Новости по метке:

Бахмач

Одесса-Главная - Все самые свежие новости Одессы и округаУ Бахмачі урочисто вручили закордонні паспорти танцівникам студії «Ліра Денс», які представлятимуть Україну на конкурсі в БолгаріїПрацівники Бахмацького районного сектору УДМС України...Одесса-Главная

Хокейна зустріч друзів

сильніший? То ж 4 квітня в місті Бровари у льодовому палаці «Термінал» відбулася товариська зустріч з хокею між командами х/к Бахмач та х/к Ромни. Гра відбувалась у форматі 3х30 хвилин. Після першого періоду наша команда програвала з рахунком 2:3. У...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

УКРАЇНАБАХМАЦЬКА МІСЬКА РАДА РІШЕННЯ(тридцять восьма сесія сьомого скликання) 21 березня 2018 рокум. Бахмач Про затвердження тексту звернення депутатівБахмацької міської ради VІІ скликаннядо призовників на строкову військову службуРозглянувши пропозицію військового комісара Бахмацького РВК, керуючись...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України до Бахмацького РВК за адресою м. Бахмач, вул.Шевченка, 38. При призові на строкову військову службу державою гарантована виплата допомоги в двох розмірах прожиткового мінімуму для працездатних...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Протягом першого кварталу поточного року пасажирське вагонне депо Бахмач філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» на 100 % виконало план з ремонту 17 пасажирських вагонів, повідомляє Залізничний інформаційний портал З...Національний Промисловий Портал

Мы привыкли, что поликлиники - это мрачные помещения, давно не видевшие ремонта. Такой была и старая поликлиника в Бахмаче на улице Соборности, 32. Но с тех пор как первичное и вторичное медицинские звенья в 2013 году разделились и здесь разместились...Gorod.cn.ua

міських змагань і отримали право посперечатися за нагороди турніру та єдину путівку на Всеукраїнські змагання. Юні футболісти з Чернігова, Ніжина, Бахмача, Ріпок, Новгород-Сіверського району, Бобровиці, Гончарівського, Новгород-Сіверського у […]...Біла хата

На Бахмацький район вистачить і трьох ОТГ - вирішили в області.

передбачається у Чернігівському районі. По одній – на Куликівщині, Новгород-Сіверщині, Семенівщині, Сосниччині, Семенівщині, Срібнянщині і Талалаївщині. А що ж з Бахмаччиною? За планом три громади мають бути у Бахмацькому районі. Як бачите на карті центрами майбутніх об`єднаних громад за планом...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Праздник для ВСЕХ

неприветливым, сырым, холодным. Куда уж тут праздновать. Но за все эти годы усвоил - традиционный весенний городской День бега улицами Бахмача состоится при любой погоде. И не ошибся, первый старт был дан минута в минуту с заявленным временем. Чтобы не...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

прибудинкових територій можна ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні гуртожитку (кімната для обслуговування споживачів послуг) та офіційному сайті міської ради м.Бахмач. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення за адресою: м.Бахмач, вул.Південа,...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Структура планових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

У зв'язку з технічною помилкою вносимо корективи в статтю "Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення", опубліковану в "Пораднику" №13 (сторінка №6)Адміністрація КП «Бахмач-водсервіс» Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

11 березня поточного року в с. Бахмач, Бахмацького району сталася пожежа житлового будинку.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

прибудинкових територій можна ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні гуртожитку (кімната для обслуговування споживачів послуг) та офіційному сайті міської ради м.Бахмач. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення за адресою: м.Бахмач, вул.Південа,...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

– Кожанка буде відремонтовано 15, 5 кілометрів парної колії головного ходу.  Роботу тут ведуть колективи колійних машинних станцій Козятина та Бахмача разом  з підрозділами Центру механізації колійних робіт. На 5,5 км колії передбачається  заміна рейкошпальної решітки та укласти нові пліті.Національний Промисловий Портал

«Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО!»

відбудеться 22-24 червня 2018 року, стартував історичний квест, організований Батуринською міською радою, Національним заповідником «Гетьманська столиця» та ГО «Вогонь Відродження» (м.Бахмач). Ушанувати пам’ять славного гетьмана Івана Мазепи, у 379-ту річницю з дня його народження, завітали команди з шести міст України.Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Наступна зустріч: Бахмач - Ромни

У тяжкій боротьбі х/к Ромни, за яку грає п`ятірка хокеїстів-бахмачан, одержала перемогу з рахунком 4:3. Дві шайби закинули гравці з Бахмача: Власенко Сергій та Ігнатенко Юрій. За третє місце боролися команди х/к Кролевець та х/к Суми-104. Бронзовим призером стала команда...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

В Святошинском районе Киева взорвалось авто

Во время осмотра места происшествия полиция изъяла остатки частей от запала. Сейчас на месте работают следователи и оперативники для установления пожара и причин взрыва. Allsvit

Боксерський вікенд

Уже другий рік поспіль це місто вражає високим рівнем проведення змагань та підкорює своєю гостинністю. Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 зі змінами до нього від 08.09.2017року за № 234 КП “Бахмач-водсервіс” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Діючі на сьогодні тарифи...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Бахмача. Назва об’єкта оцінки: частина водонапірної вежі площею 20,0 кв.м. Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бахмач, вул. Шевченка, 43. Мета проведення...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

30.03.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий