Новости по метке:

Бахмач

Колективу «VIVA» - 5 рокIв!

фільм, дивилися на “одному диханні” – не згледілися, як і закінчився. Цього разу виступали не лише самі вихованці студії, до Бахмача завітала чимала когорта однодумців – прихильників танцювального мистецтва. Тільки їх перелік займе значну площу статті, але, повірте, кожен колектив...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

часів Другої світової війни, який було виявлено 13.10.2016 року на території, що належить ПрАТ «Бахмацьке бурякоприймальне підприємство» за адресою: м. Бахмач, вул. Конотопська, 160. ПАМ’ЯТКА ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ! Рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

до дозвільної системи Бахмацького відділу поліції з метою її реєстрації або здачі і прийняття відповідного рішення. Приходьте за адресою: м. Бахмач вул. Шевченка, 44. Довідки за телефоном: 2-15-63Бахмацький відділ поліції...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Бахмачани боксували

ГОЛОВКО Ярослав зайняв ІІІ місце, а також провів внічию матчеву зустріч з боксером з смт. Ріпки.ЗУБ Артем - ІІІ місце. Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

йдуть на лікувальний процес як такий. Для нас, жителів Бахмацького району, головним питанням є створення госпітального округу з центром у м.Бахмачі. Адже концепцією реформи передбачено, що кордони госпітальних округів будуть співпадати з новими кордонами районів, і на практиці це означає...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

В Бахмаче установили мемориальную доску герою АТО

С апреля разведчик-пулеметчик младший сержант Сергий Кошмал продолжил военную службу уже по контракту в составе 58 отдельного мотопехотной бригады. Newsru.ua

З квітня розвідник-кулеметник молодший сержант Сергій Кошмал продовжив військову службу вже за контрактом у складі 58 окремої мотопіхотної бригади. Newsru.ua

На Чернігівщині увічнили пам

Відкрили дошку голова Бахмацької РДА Віктор Міщук та директор школи Ірина Оніщенко. Народна Рада

В суботу 15 жовтня футбольна команда «Фрунзівець» в рамках Кубку обласної федерації з футболу зустрічалась з командою «Агродім» з Бахмача, матч завершився з рахунком 2:1 на користь ніжинської команди...Головний портал Ніжина

были наложены на ООО «ТТ-нефть» - 2490000 грн. за самовольную реконструкцию и эксплуатацию АЗС по ул. Тиницька, 1-Г в г. Бахмач Черниговской области; ООО «Орион» - 1305000 грн. за незаконную эксплуатацию АЗС возле пгт. Сосница Черниговской области на землях Загребельского...4ernigov.info

району (повіту) бути!..» - писав «Порадник» у лютому 2016р. у статті «Голова ОДА Валерій Куліч відкрив нове поліклінічне відділення в Бахмачі (фоторепортаж)». Та чи зірки в той день розмістилися несприятливо, чи, можливо, як кажуть старі люди була «нетакватира», та сьогодні...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Благородна справа

Із сепня минулого року околиця Бахмача, де колись розташовувалося автопідприємство, щовечора і до самісінького ранку сповнюється апетитним ароматом щойно випеченого хліба. Ті духмяності різняться від звичних...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

відстрочку від призову. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Бахмач, вул..Шевченка, 38 у зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

йде, зокрема, про таких почесних місцевих олігархів, як міський голова, власник ВАТ Мясокомбінат Ятрань Андрій Райкович, власник НВП Радій Євген Бахмач, власник ВАТ Інтерресурси Микола Москаленко та інші. По-друге, припинити проплачувати "джинсу" у кропивницьких ЗМІ за рахунок місцевого бюджету, фінансуючи...Златопіль

Газові війни на вулиці Мирній

Ще в середині вересня нам, мешканцям вулиці Мирна м.Бахмач, з різних, до кінця не зрозумілих для нас причин управління по газопостачанню припинило подачу газу до осель. На вулиці, особливо...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Солдат Перемоги

роки пронести безмежну вдячність та повагу до тих, хто дарував нам велике щастя жити під мирним небом. Є в селі Бахмач куток, який називають Гора або Кустовці. Саме тут мешкає ветеран війни та праці Петро Іванович Лисенко. Уже давно збирався...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Очікується, що вже до кінця жовтня в Бахмачі почне діяти військове містечко. Саме за ініціативи керівника району робоча група вже виїжджала на місце...Головний портал Ніжина

Забываешь о возрасте

что Г.В. Данько только что присвоили звание Почётного гражданина Черниговщины. Упоминание о звании напомнило, что среди приглашённых и Почётный гражданин Бахмача Михаил Гросман. Запомнилось пожелание Михаила Яковлевича. Его тост-поздравление прозвучал так: «Каждый из вас оставил след на земле. Давайте за...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

У 1 турі гри змагалися ФК "Динамо" з Ніжина та ФК "Агродім" із Бахмача Головний портал Ніжина

У Кропивницькому уславили ікону Божої Матері «Цілительниця»

у спеціальному переносному кіоті, священнослужителі Благовіщенського храму відвідують лікарні та інші медичні заклади міста. Ці списки були написані коштами сім’ї Бахмач - ктиторів Благовіщенського храму на Святій Горі Афон і освячені в її монастирях.медиапортал "Акула"

03.10.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий