Баварія

Хайнкес: Дуже шкода Вольфсбург, вони відмінно боролися

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес прокоментував вольову перемогу над "Вольфсбургом" (2:1). "Забивши швидкий гол, "Вольфсбург" перейшов до компактної обороні. У першому таймі нам...Ua-football

"Барселоні" потрібен неймовірний вундеркінд "Ліона"

влітку може опинитися у таборі "блаугранас", але для цього каталонцям доведеться добряче заплатити.До прикладу, влітку "Ліон" відмовився відпускати Жеббеля в "Баварію" за 9 млн євро.https://www.youtube.com/watch?v=nLJuTemxbuMСайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

гру 23-го туру через травму. В останньому поєдинку німецької першості Євген Конополянка відіграв 15 хвилин у програному поєдинку з мюнхенською Баварією (1:2). Усього в сезоні 2017/18 український вінгер провів 20 матчів у Бундеслізі, в яких забив 2 м'ячі та віддав...Чемпион

"Барселона" не має проблем з "Ейбаром", Перемоги "Баварії" і "Роми"

88В Бундеслізі лідер в напруженому матчі переміг на виїзді "Вольсбург". Пенальті на останніх хвилинах реалізував Роберт Лєвандовскі.Чемпіонат Німеччини23 тур"Вольфсбург" - "Баварія" - 1:2Голи: Дідаві, 8 - Вагнер, 64, Лєвандовскі, 90+1 (п)Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

17 лютого після перемоги Майнца у матчі з Гертою напередодні (2:0) продовжився 23-й тур чемпіонату Бундесліги. Баварія вирвала перемогу у зустрічі з Вольфсбургом - 2:1. Переможний гол на 90-й хвилині з пенальті забив Роберт Левандовський.Чемпион

Вольфсбург - Баварія 1:2.

З іншого боку, нічого надприродного Баварія у виконанні Вольфсбурга не побачила.Ua-football

Роббен: Манчестер Сіті фаворит Ліги чемпіонів?

в чвертьфінал турніру. Впевнену гру городян в Прем'єр-лізі і Європі оцінив Арьєн Роббен, який раніше працював під керівництвом Гвардіоли в Баварії. Городяни були дуже сильні в минуло сезоні, а в цьому їх називають фаворитом Ліги чемпіонів. Можливо, зараз Манчестер Сіті...Ua-football

Худжамов: Поки буде поділ на шістки, результат залишається важливіше гарної гри

їх злості, їх завзяття. Для мене завжди був показник: домагається команда результату чи ні. Краса гри важлива для "Барселони", для "Баварії". Звичайно, ми хочемо грати красиво, хочемо, щоб наші вболівальники отримували...Ua-football

National Interest назвало "наймогутнішу зброю" КНДР

вони можуть бути вельми успішно використані в разі конфлікту на Корейському півострові. Нагадаємо, 16 лютого 2018 року в столиці федеральної Баварії розпочалась 54-а міжнародна Конференція з безпеки. У центрі уваги форуму, робота якого триватиме до 18 лютого, будуть відносини Євросоюзу...Unn.com.ua

Визнання КНДР ядерною державою може покласти край режиму нерозповсюдження ядерної зброї - МЗС Японії

Безпеки ООН, переливає нафту з танкера під прапором Белізу в Східно-Китайському морі. Нагадаємо, 16 лютого 2018 року в столиці федеральної Баварії розпочалася 54-а міжнародна Конференція з...Unn.com.ua

54-та Мюнхенська конференція з безпеки: глава МЗС Канади закликала світову спільноту забезпечити безпеку України

НАТО в Латвії та Польщі відповідно, а канадські інструктори навчають українських військових. Нагадаємо, 16 лютого 2018 року в столиці федеральної Баварії розпочалася 54-а міжнародна Конференція з...Unn.com.ua

політики з баварського Християнсько-соціального союзу, сестринської до християнських демократів Анґели Меркель (Angela Merkel) політичної сили. Маркус Зедер очолює міністерство батьківщини в Баварії У Баварії таке міністерство з’явилося ще у 2013 році, задовго до кризи біженців 2015-2016 років. Це міністерство займається, наприклад, інфраструктурними проектами,...Музеї України

Хайнкес: Упевнений, що Нойер зіграє на чемпіонаті світу

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес розповів про шанси голкіпера Мануеля Нойєра зіграти на ЧС-2018. Проте, рішення про терміни повернення буде приймати медичний штаб...Ua-football

Шальке - Хоффенхайм.

грає його команди, то в Гельзенкірхені намагаються тримати емоції під контролем. Хайдель відзначив гідну гру Шальке в програному матчі з Баварією і закликав не гніватися сильно на воротаря і капітана Ральфа Ферманна, для якого гра в Мюнхені стала не найкращою...Ua-football

Вбиті військовими, національність миротворців для Донбасі, спогади полоненого про Дебальцеве

В Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту.Громадське телебачення

Клімкін відкрив меморіальну дошку УНР та заявив про створення представництва Баварії в Україні

Міністр закордонних справ України заявив, що досягнуто домовленості про відкриття представництва Баварії в Україні У Німеччині українська делегація домовилася про відкриття представництва Баварії в Україні.Ракурс

Тренер ПСЖ: Мы докажем свою силу и пройдем Реал

перший матч в Мадриді парижани програли з рахунком 1:3. "У цьому році ми виграли всі ігри вдома, ми також обіграли "Баварію" (3:0 у вересні 2017 року), "Барселону" (4:0 в лютому 2017 року), і я переконаний, що команда доведе свою силу...Ua-football

"Челсі" та "Баварія" приєдналися до боротьби за аргентинського форварда

Однак міланці не планують відпускати свого капітана. Наразі боси "Інтера" ведуть переговори з Мауро та його агентом про продовження угоди. NewWest Media

Вольфсбург - Баварія.

За нею послідували ще п'ять успішних матчів, в яких, серед інших, були повалені Вердер (4:2), Хоффенхайм (5:2) і Падерборн (6:0). Баварії як і раніше доводиться рахуватися з певними кадровими обставинами, але це ніяк не відбивається на її грі. 14 перемог...Ua-football