Атлетіка

"Байєр" - "Атлетіко" - 2:4

Здається, що у цій парі вже все зрозуміло. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Байєр" - "Атлетіко".

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Прімера. "Спортінг" - "Атлетіко" - 1:4

"Атлетіко" розтрощив "Спортінг" завдяки реактивному хет-трику Кевіна Гамейро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Грізманн не виключає, що влітку покине "Атлетіко"

Повідомляють Футбольні трансфери "Зараз у мене немає бажання йти з "Атлетіко". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Атлетіко Мадрид - Сельта - 3:2 відео голів і огляд матчу

Атлетіко Мадрид - Сельта - 3:2 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Прімера. "Атлетіко" - "Сельта" - 3:2

Наступний суперник ""Шахтаря" випустив перемогу у Мадриді. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

"Барселона" - "Атлетіко" - 1:1

Це була драма, котра вартує "Оскара". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Барселона вийшла у фінал Копа дель Рей

У божевільному за напруженням матчі Барселона і Атлетіко переможця не виявили, що в сумі двох матчів дозволило команді Енріке пройти у фінал (1:1). Новини футболу

Прімера. "Атлетіко" - "Леганес" - 2:0

"Матрацники" без проблем перемогли новачка Прімери. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Атлетіко" - "Барселона" - 1:2

"Барселона" вже однією ногою у фіналі престижного трофею. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Атлетіко" - "Барселона".

Наш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри. Пряму трансляцію можна переглянути за цим посиланням. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

"Атлетіко" купить лідера "Арсенала"

Санчес може стати заміною Антуану Грізманну, якого навпаки сватають в АПЛ. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Прімера. "Алавес" - "Атлетіко" - 0:0

Підопічні Дієго Сімеоне знову втратили очки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Іспанії20 тур"Алавес" - "Атлетіко" - 0:0Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У другому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії мадридський "Атлетіко" втримав перевагу над "Ейбаром", здобуту в першій грі "Ейбар" - "Атлетіко" - 2:2 (перший матч - 0:3) Голи: Енріч, 73, Леон, 80 - Хіменес, 49, Хуанфран, 85 ДеПо

Атлетік - Атлетіко Мадрид - 2:2 відео голів і огляд матчу

Атлетік - Атлетіко Мадрид - 2:2 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Прімера. "Атлетік" - "Атлетіко" - 2:2

В дербі команди не виявили сильнішого. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Атлетік - Атлетіко Мадрид онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії

Онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії: Атлетік - Атлетіко Мадрид, початок 22 січня 2017 року о 17:15. Галичина спортивная

У першому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії мадридський "Атлетіко" без проблем переміг "Ейбар" "Атлетіко" - "Ейбар" - 3:0 Голи: Грізманн, 28, Корреа, 60, Гамейро, 68 ДеПо

Прімера. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0

Підопічні Сімеоне втримали перемогу після голу на 8-й хвилині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Зозуля має шанс зіграти проти "Атлетіко"

Український нападник "Бетіса" Роман Зозуля потрапив до заявки на матч чемпіонату Іспанії проти мадридського "Атлетіко" Сектор з посиланням на твітер "Бетіса". ДеПо