Атлетіка

Атлетік - Атлетіко Мадрид онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії

Онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії: Атлетік - Атлетіко Мадрид, початок 22 січня 2017 року о 17:15. Галичина спортивная

У першому чвертьфінальному матчі кубка Іспанії мадридський "Атлетіко" без проблем переміг "Ейбар" "Атлетіко" - "Ейбар" - 3:0 Голи: Грізманн, 28, Корреа, 60, Гамейро, 68 ДеПо

Прімера. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0

Підопічні Сімеоне втримали перемогу після голу на 8-й хвилині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Зозуля має шанс зіграти проти "Атлетіко"

Український нападник "Бетіса" Роман Зозуля потрапив до заявки на матч чемпіонату Іспанії проти мадридського "Атлетіко" Сектор з посиланням на твітер "Бетіса". ДеПо

"Атлетіко" програв "Лас-Пальмасу" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії, але за підсумками двох матчів пробився далі Перший матч закінчився на користь "матрацників" - 2:0. "Атлетіко" - "Лас-Пальмас" - 2:3 ДеПо

Ейбар - Атлетіко 0:2.

У складі "Матрацників" у другому таймі зустрічі забитими м'ячами відзначилися Сауль Ньїгес і Антуан Грізманн. "Ейбар" - "Атлетіко" 0:2 Голи: Сауль 54, Грізманн 74 Ua-football

В матчі 17 туру іспанської Прімери мадридський "Атлетіко" переміг "Ейбар" Про це повідомляє Depo. Голи: Сауль, 54, Грізманн, 74 ДеПо

Лідер "Атлетіко" залишиться в клубі

Нападник мадридського "Атлетіко" Антуан Грізманн розповів про своє майбутнє. Перейти туди з моєї команди було б важко. Нагадаємо, що раніше Грізманном цікавились французький "ПСЖ" та "Манчестер Юнайтед". Футбольні трансфери

Америка - Атлетико Насьональ 2:2 (по пен. - 3:4) Голи: Самудіо 7 (авт.), Арройо 38, Перальта 66 (пен.) - Герра 26 Ua-football

Атлетіко Насьональ у серії пенальті вирвав бронзу клубного Чемпіонату Світу. Телеканал Ритм

В Японії відбувся матч за третє місце на Клубному чемпіонаті світу між мексиканською "Амерікою" та колумбійським "Атлетіко Насьональ" "Амеріка" - "Атлетіко Насьональ" - 2:2, в серії пенальті - 3:4 ДеПо

Атлетіко Мадрид - Лас-Пальмас - 1:0 відео голу і огляд матчу

Атлетіко Мадрид - Лас-Пальмас - 1:0 відео голу і огляд матчу: Галичина спортивная

Прімера. "Атлетіко" - "Лас-Пальмас" - 1:0

"Матрацники" нарешті зуміли перемогти в чемпіонаті Іспанії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Мадридський "Атлетіко" мінімально переміг "Лас-Пальмас" в матчі чемпіонату Іспанії Про це повідомляє Depo. Гол: Сауль, 59 ДеПо

Атлетіко Насьональ - Касіма Антлерс 0:3 Голи: Дої 32 (пен.), Ендо 84, Судзукі 85 Ua-football

Прімера. 15-й тур. Вільярреал - Атлетіко 3:0 Голи: Мануель Трігерос 28, Хонатан дос Сантос 38, Роберто Соріано 90+3 Ua-football

Прімера. "Вільярреал" - "Атлетіко" - 3:0

"Матрацники" вдруге у сезоні програли із розгромним рахунком. Sportanalytic

Вільярреал - Атлетіко.

Яку саме травму отримав гравець збірної Словенії поки невідомо. В цьому сезоні Облак зіграв за Атлетіко 21 матч, в яких пропустив 15 голів. Ua-football

"Вільярреал" був сильнішим за "Атлетіко" в рамках 15 туру Прімери Завдяки перемозі "Вільярреал" піднявся на четверту сходинку, "Атлетіко" - 6-ий. ДеПо

Вільярреал розгромив Атлетіко

Вільярреал на своєму полі забив три сухих голи у ворота Атлетико. Новини футболу