Асистенти арбітра

Комітет арбитрів ФФУ: Другий гірчичник Фреду було винесено неправильно

Комітет арбітрів у рубриці POST SCRIPTUM проаналізував дії рефері в 19-му турі УПЛ 19-ий тур, 10.12.2017, матч «Олександрія» - «Динамо» 11 хв. Складна для оцінки ситуація, що сталась у штрафній площі господарів. Після виконання ШУ футболіст № 11 гостей падає...Спорт.ua

«Олександрія» завершила рік нічиєю з київським «Динамо» (ФОТО, ВІДЕО)

По перерві олександрійці грали на утримання рахунку. ФК Олександрія - Динамо (Київ) 0:0Українська Премєр-Ліга. Гречка

Матч надій і сподівань

Запасні: Леванідов, Грицук, Старенький, Стецьков. Новости Александрии

Кропивницька «Зірка» завершила виступи у 2017 році нічиєю з «Чорноморцем» (ФОТО)

У моряків видку комбінаційну атаку влучним пострілом завершив Олексій Хобленко. Прядун Максим, 77), 93. 3:3, Хобленко Олексій (90, з пенальті). Гречка

«Чорноморець» - «Зірка» -3:3

подачу, ледь не зрізав головою мяч у власні ворота та обійшлося не дуже небезпечним кутовим. На 37-й хвилині, за підказки асистента арбітра, головний рефері призначив штрафний удар у бік воріт моряків, за фол на Павлові Полегеньку, на правому фланзі, біля...Кировоградские новости

Сергій Бойко проведе матч Ліги Європи

7-го грудня на стадіоні Філіпа Другого у Скоп’є і розпочнеться о 21:05 за місцевим часом. У команді Сергія Бойка також асистенти арбітра - Володимир Володін та Олександр Корнійко, додаткові асистенти - Євгеній Арановський та Анатолій Абдула, а також четвертий арбітр...Чемпион

Переможцем Ліги чемпіонів Закарпаття-2017 став ФК "Великі Лази"

Знову на початку тайму небезпеку біля воріт суперника створили футболісти з Негрова. Асистенти арбітра: Грубінка Іван (Мукачево), Лофинець Віталій (Мукачево). Голос Карпат

Головний арбітр - Рюдді Бюке (Франція). Асистенти арбітра - Гіллауме Дебарт та Фредерік Кано (Франція).Чемпион

буде задіяна в матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи між Динамо і Партизаном. Головний арбітр - Павло Гіл (Польща). Асистенти арбітра - Конрад Сапела та Марчін Борковскі (Польща). Додаткові асистенти арбітра - Ярослав Прзібіл та Петро Ласік (Польща). Четвертий...Чемпион

«Олександрія» зазнала поразки у Полтаві від «Ворскли» (ВІДЕО)

Поразкою для Олександрії завершився гостьовий матч 18-го туру української Премєр-Ліги у Полтаві. Гречка

Зоря - Атлетик.

Асистенти арбітра: Гійом Дебар, Фредерік Кано; Додаткові помічники арбітра: Аморі Дельрю і Франсуа Летесьє; 4-й арбітр: Сіріль Грінгор (Вся бригада арбітрів із Франції) Ua-football

Шахтар - Манчестер Сіті.

Головним рефері призначений 34-річний Бенуа Бастьєн. Асистенти рефері: Хішам Закрані і Фредерік Акет. Додаткові асистенти арбітра: Бенуа Мильо і Жером Мігельгорі. Ua-football

федерації футболу сезону 2017 року стали Тарас Панасюк, Андрій Загоруйко й Володимир Онищук. Також пропонуємо вашій увазі статистику арбітрів та асистентів арбітрів обласної федерації за сезон 2017 року. Арбітри (кількість матчів) ПІБ Вища ліга Першість області Кубок області Разом Андрій...Спортивний Житомир

Гаряча груднева перемога "Зірки"

Також з перших хвилин сьогодні грав і Артем Фаворов. І вже друга поспіль подача Загальського від прапорця принесла успіх господарям поля. Дзеркало Кіровоградщини

Перемога розчинилася у густому полтавському тумані

ФК «Ворскла» - ФК «Олександрія» - 3:1 (2:0) 03.12.2017 р. 17:00, стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Новости Александрии

"Карпати" U-21 - "Олімпік" U-21 - 4:0 (84

Та вже за хвилину круглий таки залетів до сітки воріт Безкровного. А на 74-ій хвилині у красивому польоті головою забив Саутін. Галичина спортивная