Молодь. "Карпати" U-21 - "Зірка" U-21 - 2:1

Першу по-справжньому гарну нагоду відігратися не реалізував Роман Лебедь. Галичина спортивная

Прев

Четвертий арбітр - Олександр Шандор (Львів). Галичина спортивная

Волинь - Ворскла.

Головний арбітр: Сергій Березка (Київська область) Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Закарпатська обл Ua-football

Експерт: Пенальті? В тому епізоді порушував правила Дерліс

боротьбу. В моменті на 29-й хвилині арбітр в полі першочергово не збирався фіксувати порушення правил, але Томпсон прислухався до підказки асистента арбітра. Ярмоленко в один дотик зробив хорошу передачу на хід Дерлісу Гонсалесу. В боротьбу за м'яч разом з Дерлісом...Ua-football

Про це повідомляє сайт Комітету арбітрів України. 9 грудня (п'ятниця) Дніпро - Олімпік 19:00 головний арбітр - Євген Арановський (Київ) асистенти арбітра - Приступа С.А. (Київ), Чос М.В. (Київ) четвертий рефері - Бондар І.І. (Київ) 10 грудня (субота) Волинь -...Чемпион

Бригада Сергея Бойко получила назначение на матч Лиги Европы

Додатковими асистентами арбітра призначені Анатолій Абдула та Анатолій Жабченко.Sportgid

Юніори. "Шахтар" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:1

Нереалізований пенальті: Завінський, 60 (воротар). Водночас контратакувальні випади «Карпат» були по-справжньому гострими. Галичина спортивная

"Олімпік" - "Карпати".

До поєдинку з донеччанами «Карпати» підходять у досить піднесеному стані. Попередній матч проти «Олімпіка» львів'яни програли. Галичина спортивная

Прев

Щасливе. Стадіон «Княжа Арена»Арбітр - Дмитро Осауленко (Київ). Галичина спортивная

Шахтар - Сталь.

Львів. Стадіон "Арена Львів" Головний арбітр: Юрій Грисьо (Львів) Ua-football

Молодь. "Олімпік" U-21 - "Карпати" U-21 - 2:2

Четвертий арбітр - Владислав Дорош (Київ). Вилучення: Скотаренко, 38 (друге попередження), Маркович, 82 (друге попередження). Галичина спортивная

Прев

Такою необачністю опонента скористалися карпатівці і то не один раз. Галичина спортивная

України-2016/17 з футболу 1/4 фіналу 30 листопада (середа) ФК Полтава - Шахтар (13:00) головний арбітр - Сергій Березка (Київська область) асистенти арбітра - Сергій Приступа (Київ), Андрій Скрипка (Кропивницький) четвертий арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький) Нафтовик-Укрнафта - Динамо (17:00) головний...Чемпион

"Карпати" - "Зоря" - 2:2

Мірошніченко на фланзі побачив вривання аргентинця і точно прострілив на нього. Лещук випередив опонента і точно пробив над воротарем! Галичина спортивная

Юніори. "Карпати" U-19 - "Сталь" U-19 - 3:1

А за 13 хвилин рахунок став 3:1. Галичина спортивная

"Карпати" - "Зоря".

Ліга Парі-Матч сезону 2016/2017. Директор матчу ФФУ - Тарас Клим (Івано-Франківськ). Галичина спортивная

Молодь. "Карпати" U-21 - "Зоря" U-21 - 1:0

Четвертий арбітр - Роман Блавацький (Львів). Попередження: Кравченко, 17, Лихобабенко, 39, Сухомлин, 71 Галичина спортивная

Прев

Уже на 4 хвилині Віталій Микитин відкрив рахунок у матчі. У середині другого тайму голом відзначився «карпатівець» Роман Білий. Галичина спортивная

Прев

Схоже молодіжну команду « Карпат» перестало лихоманити. Єдиний гол Вадима Страшкевича дозволив львів'янам святкувати перемогу. Галичина спортивная

У паралельному поєдинку бельгійський «Гент» прийматиме португальську «Брагу». Високий замок