Антонін

Українці не потрапили до топ-50 біатлонного спринту на етапі Кубку світу

вдалося норвежцю Йоханнесу Тінгесу Бьо (0) 22:16,9 хв. На подіум також потрапили два французи Мартен Фуркад (0) +21,7 с та Антонін Гігонна (0) +34,7 с. Зазначено, що нинішні 206 очок в заліку Кубку націй стали для України найменш високим показником...Unn.com.ua

Український легкоатлет встановив світовий рекорд серед ветеранів

Також під час Кубку України було перевершено 12 національних рекордів. Unn.com.ua

Доценко — аж 98-е. Переможцем гонки став Йоханнес Бо, другу сходинку посів легендарний Мартен Фуркад, а третє місце неочікувано виборов Антонін Гігона. Христина Слота The post Українські біатлоністи завалили чоловічий спринт appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв відбулося вручення нагород Всеукраїнського (другого) літературного конкурсу рукописів прози на кращу книгу року «Крилатий лев». Львівська міська рада

Українці провалили спринт

і на 21-у секунду випередив француза Мартена Фуркада.1. Йоханнес Тінгнес Бьо (0 +0) 22: 16,92. Мартен Фуркад (0 +0) +21,13. Антонін Гигон (0 +0) +34,7...60. Руслан Ткаленко (1 +0) +2: 26,778. Олександр Жирний (1 +0) +3: 01,579. Артем Тищенко (1...Sportanalytic

Скільки коштують білборди з головою Тарути?

Згідно з фінансовим звітом «Основи» за третій квартал 2017 року партію фінансують чотири людини. RedAxe Media

Каменские гимнастки успешно выступили на областном и всеукраинском турнирах

Вітько Антоніна, 2012 р.н. - 2 місце; 5. Кізіма Мілана, 2008 р.н. - 2 місце; Кстати+

Житомирянка стала чемпіоном Європи зі змішаних єдиноборств

Житомирянка Дарина Самчик виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який 10 грудня завершився в Німеччині. 0412.in.ua — сайт города Житомира

Антоніна Фантух подякувала очільнику виконавчої влади та всім учасникам апаратної наради за високу оцінку її роботи на журналістській ниві. Чернівці.ТВ

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств в Німеччині

Житомирянка Дарина Самчик виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який 10 грудня завершився в Німеччині. Дарина Самчик - 24.07.1990р.р. Новини Житомира

Наприкінці заходу учасники семінару отримали відповідні сертифікати Національної школи суддів України. Вознесенск Онлайн

Закарпатські студенти побували в Ужгородському СІЗО.

Завдяки ознайомчій екскурсії молодь мала нагоду побачити й зрозуміти як почувається людина у разі порушення закону. Крім того, майбутнім юристам розповіли про правила поведінки засуджених та увязнених. Голос Карпат

Ужгород. Вулиця Василя Стефаника не знала капітального ремонту 30 років

Продовжать капремонт та викладуть чистовий шар асфальту уже наступного року, весною. Читайте також, ТОП-5 "заморожених" капремонтів Ужгорода: огляд-фоторепортаж Сайт міста Ужгорода

Е-петиції в органи місцевого самоврядування повинні стосуватися місцевих програм Новости Сумм