Новости по метке:

Андрухович

Андрухович: Зимові спогади, або роздуми про Бога

Ближче до Різдва лізеш у спогади - як то воно було зі снігом, заметілями та кучугурами. У шістдесяті й на початку сімдесятих. Іншими словами, в дитинстві. Ukrainianwall

Участь в акції взяли Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько та Іван Малкович.Newsru.ua

19 жовтня у Франкфурті відкрився найбільший у світі Міжнародний книжковий ярмарок. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Під час Форуму книговидавців у Львові мені найбільше сподобались розмови про вечірку з Беґбеде. Чому?" В цих емоційних вигуках було стільки непромовлених солодких передчуттів і обіцянок, вересневої туги Івано-франківський портал новин "Репортер"

The post Інтервю з Юрієм Андруховичем appeared first on Выбор 2014. Выбор 2014

Юрію Андруховичу у Веймарі вручили медаль Гете zaxid.net

Якщо приїздити щороку в те саме місце о тій самій порі, можна спостерегти, що в житті нічого не змінюється. Івано-франківський портал новин "Репортер"

У середу Путін сказав, що сказав. Той, хто бачить у його словах якісь неоднозначності і простір для різнотлумачень, намагається ховати... Еволюція України

Варшава мені від самого початку видалась м'яким містом. Столиці зазвичай жорсткі, дискомфортні, галасливі, смикані Івано-франківський портал новин "Репортер"

Літературний клуб в Абу-Дабі створять для підтримки сучасної української літератури та поширення української культури в ОАЕ. Друг читача

Андрухович в Одессе: четыре шанса пообщаться с культовым писателем

Лекцию, медиаспектакль и творческую встречу подготовил одесситам Патриарх 048.ua — сайт города Одессы

"Українські переклади Юрія Андруховича віршів німецьких поетів, зокрема, Райнера Марії Рільке, дають можливість українським читачам заново ознайомитися з німецькою класикою", наголосили в Ґете-Інституті. Newsru.ua

Українському письменнику Юрію Андруховичу присудили медаль Ґете. Друг читача

Андрухович, як повідомляють у Ґете-Інституті, удостоївся медалі за переклади текстів німецьких поетів на українську і "прокладання нового шляху до німецьких класиків" для українського читача. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Кроме стихов, писатели готовят музыкальную программу. Newsru.ua

Ми випили на всіх з ящик горілки й повернулися до хімзаводівського пекла у значно кращому настрої. Батьки все ще витанцьовували. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Письменник Юрiй Андрухович -- про перемогу Джамали, очiкування вiд Луценка й не зовсiм приємну правду.Експрес

24.05.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий