Індивідуальна гонка

Став відомий склад збірної України на індивідуальні гонки етапу Кубка IBU, які пройдуть в австрійському Обертілаххе.Чемпион

Лідери чоловічої збірної України з біатлону пропустять етап Кубка світу в Ансі

французькому Ансі. Зазначимо, що на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді українка Юлія Джима зуміла завоювати дві "бронзи" в індивідуальній гонці та спринті, а вже в австрійському Хохфільцені українські біатлоністки завоювали "срібло" естафети. Раніше повідомлялося, що українки Абрамова і...Зеркало недели (газета)

Українські біатлоністки вперше в історії країни здобули дві медалі у гонці Кубку IBU

не змогла. Примітно, що Абрамова вже двічі в кар'єрі піднімалася на п'єдестал пошани, але, що цікаво, обидва рази це були індивідуальні гонки - по одній в сезонах 2010/11 і 2013/14. І ось через чотири роки - срібний успіх в спринті.Unn.com.ua

світового біатлону. Та найкраще серед українок, як вже зазначалося вище, виступає Юля Джима, яка встигла здобути дві бронзові нагороди в індивідуальній гонці та спринті. Такий успіх дозволяє Юлі входити до п’ятірки кращих спортсменок планети. При цьому дев’яту позицію рейтингу займає...НОВА Тернопільська газета

Підгрушна потрапила у топ-10 у жіночій гонці переслідування в Естерсунді

Підгрушна на одну хвилину та 40 секунд відстала від переможниці змагань німкені Деніз Геррманн. Раніше повідомлялося, що українські Юлія Джима зайняла третє місце у спринтерській гонці в Естерсунді. Також в Естерсунді Джима фінішувала третьою в індивідуальній гонці. Галичина спортивная

Українська біатлоністка Підгрушна увійшла в топ-10 гонки переслідування на етапі Кубка світу

Раніше повідомлялося, що українські Юлія Джима зайняла третє місце у спринтерській гонці в Естерсунді. Також в Естерсунді Джима фінішувала третьою в індивідуальній гонці. Зеркало недели (газета)

Українська біатлоністка Джима стала другою в загальному заліку Кубка світу

У загальному заліку спортсменка вийшла на друге місце. Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці. Еспресо TV

і очікуємо сплеску високих результатів уже в продовженні першого етапу — особистих гонках, які починаються вже у середу, 29 листопада, індивідуальною гонкою у жінок. Між тим, у понеділок несподівано (хоча допінгові процеси над Росією вже важко назвати несподіванкою) зріс олімпійський...НОВА Тернопільська газета

чоловічим спринтом продовжиться перший етап Кубку світу в Естерсунді. Першим серед українців візьме старт лідер команди Дмитро Підручний, який пропускав індивідуальну гонку. Нагадаємо, що в індивідуальній гонці Семенов та Прима потрапили до топ-25. Напередодні Юлія Джима здобула бронзу в жіночому...Чемпион

у мене вийшло гарне тренування. Я дуже рада, тому що розуміла, що в спринті мені буде складніше боротися, ніж в індивідуальній гонці. У мене не було права на помилку", - вважає українка. "Я чисто відпрацювала два рубежі й змогла увійти...Чемпион

Українська біатлоністка Джима виграла другу поспіль "бронзу" на етапі Кубка світу

Семеренко (1+0) +1:10.3 28. Олена Підгрушна (1+1) +1:16.6 34. Анастасія Меркушина (1+0) +1:22.7 73. Ірина Варвінець (1+1) +2:30.9 Нагадаємо, в індивідуальній гонці Джима теж виграла "бронзу". Таким чином, українка вийшла на друге місце в загальному заліку. Раніше повідомлялося, що збірна...Зеркало недели (газета)

29 листопада українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала третьою в індивідуальній гонці першого етапу Кубку світу, який проходить в шведському Естерсунді.Еспресо TV

Джима здобула другу медаль в новому сезоні Кубку світу з біатлону

з біатлону, який проходить в шведському Естерсунді, відбувся жіночий спринт, передає кореспондент УНН. Як повідомляв УНН, Джима стала бронзовою призеркою індивідуальної гонки в Естерсунді.Unn.com.ua

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла третє місце в спринтерській гонці першого етапу Кубку світу в Естерсунді. Нагадаємо, що в індивідуальній гонці українка також посіла третє місце. Завдяки цьому Джима вийшла на другу позицію в загальному заліку. 22.Валентина Семеренко (1+0) +1:10.3...Чемпион

Чоловіки розіграли нагороди індивідуальної гонки першого етапу Кубку світу з біатлону. Уродженець Сумщини Руслан Ткаленко показав 82-й результат.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Український біатлоніст Сергій Семенов очікував на кращий результат в індивідуальній гонці на 20 км. в Естерсунді. Нагадаємо, що Семенов потрапив до топ-25 в індивідуальній гонці.Чемпион

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо вважає, що Кубок світу виграє Мартен Фуркад. Нагадаємо, що Бьо виграв чоловічу індивідуальну гонку в Естерсунді.Чемпион

Українські біатлоністи не змогли завоювати медалей серед чоловіків

Чоловіки не зуміли підтримати медальний почин жінок. Після бронзи Юлії Джими на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді тільки двоє наших біатлоністі потрапили у тридцятку в індивідуальній гонці. Ta4ki.net

1-го грудня в рамках першого етапу Кубка світу пройде перша спринтерська гонка сезону в шведському Естерсунді. Як відомо, раніше в індивідуальній гонці у жінок українка Юлія Джима фінішували третьою, а Валя Семеренко - 4-ю. А Семенов та Прима фінішували у...Чемпион