Індивідуальна гонка

Антхольц породжує надії

стільки років тримається у світовому топі, попри загальну анти-спортивну ситуацію в державі (тут знову є підстави висловити respect Володимиру Бринзаку). Індивідуальні гонки В індивідуальних гонках, надалі наші сподівання в першу чергу на Юлію Джиму, яка (хочеться в це вірити) врешті...Спорт.ua

вперед. Друге місце зайняли французькі спортсменки. Раніше "Знай.ua" повідомляв, що український біатлоніст Сергій Семенов вдало провів шостий етап Кубка світу індивідуальної гонки на 20 кілометрів в італійському Антхольці. Наш спортсмен фінішував третім, поступившись перші дві позиції росіянину Шипуліну і французу...Znaj.ua

Українські біатлоністи програли Росії третє місце в естафеті

Володимир Семаков і Дмитро Підручний) фінішували четвертими. У чоловіків найкращим є Сергій Семенов, який зумів здобути третє місце в індивідуальній гонці в Антхольці.Зеркало недели (газета)

Старший солдат ЗСУ Сергій Семенов завоював «бронзу» на етапі Кубка світу з біатлону в Італії

Нагадаємо, що це друге призове місце представників українського біатлону на цьогорічному Кубку світу. Народна Рада

Чому збірна України програла Росії і знову залишилася без медалі

після всього, що вже сталося, але хіба не логічно було поставити фінішером сьогодні Сергія Семенова, який вчора виграв бронзу у індивідуальній гонці, тобто перебував на психологічному підйомі (що дуже важливо для фінішера), до того ж саме він в останній час...ДеПо

Українка Джима залишила топ-10 заліку Кубка світу з біатлону

естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці. У чоловіків найкращим є Сергій Семенов, який зумів здобути третє місце в індивідуальній гонці в...Зеркало недели (газета)

Українець Сергій Семенов здобув бронзу в індивідуальній гонці на шостому етапі Кубку світу в Антхольці Сектор, в мережі з'явилося відео з церемонії нагородження українського спортсмена бронзовою медаллю.ДеПо

Біатлон. Сергій Семенов став "бронзовим" в індивідуальній гонці

Кубку світу-2016/17 з біатлону в Антгольці/Антерсельві подарував привід для радості українським уболівальникам - Сергій Семенок показав третій підсумковий результат в індивідуальній гонці. А міг український біатлоніст її і виграти... Семенов почав гонку досить вдало, програвши на першому колі Мартену Фуркаду...Галичина спортивная

Українки не потрапили у топ 15-ть кращих біатлоністок  в індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу з біатлону. Найкраще з них фінішувала капітан збірної Олена Підгрушна – на 17-му місці. Юлія...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Золото" українцю не дозволив виграти єдиний промах під час останнього, 20-го пострілу на вогневих рубежах. Newsru.ua

Український біатлоніст Сергій Семенов прокоментував індивідуальну гонку на етапі Кубку світу в Антхольці, в якій він фінішував третім Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланям на офіційний сайт...ДеПо

Українець Семенов посів третє місце в індивідуальній гонці Кубка світу

Український біатлоніст до останнього боровся за перемогу. Українець Сергій Семенов посів третє місце в індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці. Семенов навіть претендував на перемогу, але промах останнім пострілом посунув його...Зеркало недели (газета)

Семенов наблизився до Топ-20 загального заліку Кубку світу

Бронзова медаль у індивідуальній гонці в Антхольці дозволила українцю Сергію Семенову покращити свої позиції в загальному заліку Кубку світу Лідером сезону з величезним відривом залишається...ДеПо

Українець виграв бронзу на етапі Кубку світу з біатлону (ВІДЕО)

Сергій Семенов приносить Україні першу особисту нагороду у нинішньому сезоні кубка світу з біатлону. Сергій фінішував третім в індивідуальній гонці в Антхольці. Семенов закрив дев’ятнадцять поспіль мішеней на чотирьох стрільбах і лише останнім своїм пострілом українець поцілив у молоко. Це...Закарпатський Кореспондент

Сергій Семенов додав відразу дев'ять місць у загальному заліку Кубку світу-2016/17 після індивідуальної гонки в Італії. Тепер Семенов відстає на одне очок від Дмитра Підручного, якому вдалося збрегти свою 21-у сходинку. Зауважимо, що Володимир...Чемпион

Щоправда, українцям вдалося суттєво відірватися від Швейцарії. Нагадаємо, після індивідуальної гонки в Антерсельві українки залишилися четвертими.Чемпион

Другий день етапу Кубку світу-2016/17 з біатлону в Антгольці/Антерсельві подарував привід для радості українським уболівальникам - Сергій Семенок показав третій підсумковий результат в індивідуальній гонці. Гал-info

Українець Семенов виборов бронзу в індивідуальній гонці етапу КС з біатлону

Наш спортсмен припустився одного промаху на вогневих рубежах. УНИАН (ИА)

Український біатлоніст Семенов здобув бронзу Кубку світу

У підсумку з 1 штрафною хвилиною українець фінішував третім. Переможцю індивідуальної гонки - росіянину Антону Шипуліну він поступився 56,8 сек. Срібло отримав керівник загального заліку змагань - француз Мартен Фуркад.Time-UA