Індивідуальна гонка

Україна завершила чемпіонат світу з біатлону з однією медаллю

на 25 місці. Нагадаємо, що раніше Україна завоювала "срібло" в жіночій естафеті. Крім того, українець Сергій Семенов увійшов в топ-5 індивідуальної гонки. Наступна гонка пройде 2 березня в корейському Пхенчхані, де стартує 7-й етап Кубка світу з біатлону. Варто відзначити,...Зеркало недели (газета)

після естафети. Нам пощастило, що з ранку стартували. Траса, звичайно, була не зовсім жорстка, але було бігти легше, ніж в індивідуальній гонці. А взагалі втома позначається. Ноги дуже болять, ледве ходжу. Я цілком задоволена показаним результатом. Він відповідає тій формі,...Чемпион

Семенов зуміли потрапити до топ-20. Після кількох днів перепочинку Юлія Джима й Олена Підгрушна потрапили до кращої десятки у жіночій індивідуальній гонці. У чоловічій дисципліні у квіткову церемонію потрапив Сергій Семенов, який фінішував 5-м. Єдина медаль, яка є на рахунку...Чемпион

Українець Сергій Семенов посів п

За результатами індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону українець Сергій Семенов фінішував п'ятим.Галичина спортивная

Чоловіча збірна України посіла шосте місце в естафеті на ЧС з біатлону

планетарної першості в Австрії всього буде розіграно 11 комплектів медалей, по 5 у чоловіків і жінок в спринті, переслідуванні, мас-старті, індивідуальній гонці, естафеті та один комплект медалей у змішаній...Unn.com.ua

Дмитро ПІДРУЧНИЙ: Я вже задоволений сезоном, але хочеться й медалі ЧС

почуваю.   — Але мені здається, що тобі контактні гонки подобаються. Той же мас-старт — контактний. Він трохи коротший за індивідуальну гонку. Чи можна сказати, що тобі мас-старт до вподоби? Чи він як індивідуалка? — Ні, це моя улюблена гонка,...Спорт.ua

Жіноча збірна України з біатлону, у складі якої спортсменка-прикордонниця, виборола «срібло» на чемпіонаті світу в Австрії

спортсменка-прикордонниця Анастасія Меркушина передала естафету напарниці на індивідуальній гонці Анастасія Меркушина виборола бронзову нагороду.ClipNews.info

Ірина ВАРВИНЕЦЬ: «Сьогодні лижі були просто чудові»

- Сьогодні було досить добре самопочуття і могла навіть на фініші триматися з усіма. - Після індивідуальної гонки мені тренери ввечері сказали, що побіжу перша. - Опиши свої почуття після здобуття довгоочікуваної медалі…...Спорт.ua

збірної Німеччини у жіночій естафеті принесла їй десяту медаль поспіль. На нинішніх змаганнях у Гохфільцені вона виграла гонку переслідування й індивідуальну гонку, а також брала срібло у спринті. На рахунку Дальмайєр у складі збірної Німеччини перемоги у змішаній і жіночій...Чемпион

А напередодні Юлія Джима й Олена Підгрушна потрапили до кращої десятки у жіночій індивідуальній гонці. Чемпион

С.Семенов посів п

Чемпіонат світу з біатлону, що проходить У Хохфільцені (Австрія), продовжився чоловічою індивідуальною гонкою, повідомляє кореспондент УНН.Якби не один промах на чотирьох вогневих рубежах представник України Сергій Семенов мав шанси на завоювання медалі, однак...Unn.com.ua

Історичний день для американського біатлону

Церемонії нагородження у Хохфільцені майже завжди мають свої родзинки. Нагородження призерів чоловічої індивідуальної гонки само по собі було подією небуденною. Вперше в історії біатлону американець виграв чемпіонат світу! Досі американці не перемагали бодай на...Спорт.ua

Тернопільські велосипедисти привезли 5 золотих, 1 срібну і 2-і бронзові нагороди чемпіонату України

гонка та гонка медісон. Його напарник по командній гонці теж студент ТНЕУ МСУМК Віталій Гринів (ШВСМ) друге золото виборов в індивідуальній гонці, в омніум Віталій став бронзовим призером. Серед чоловіків піднятись на п’єдестал вдалось ще одному вихованцю велобази відділення КФВС...Галичина спортивная

Семенов потрапив у п

Наш спортсмен всього на 17 секунд відстав від призової трійки. УНИАН (ИА)

Мартен Фуркад став володарем малого Кришталевого глобуса у поточному сезоні. Фрвнцуз зайняв 1-шу сходинку у заліку індивідуальних гонок, набравши 162 бали. Другим став росіянин Антон Шипулін, який набрав 126 очок. Американець Ловелл Бейлі, який сенсанційно виборов "золото" в...Чемпион

Чоловіча збірна України після індивідуальної гонки в рамках ЧС-2017 скотилася на 7-му сходинку у заліку Кубку націй. Нашу команду обійшла збірна Чехії. Кубок націй-2016/17 з біатлону...Чемпион

Сергій СЕМЕНОВ: «Погано виклався на другій половині останнього кола»

Український біатлоніст Сергій Семенов прокоментував свій високий результат в індивідуальній гонці на ЧС в Хохфільцені. Казав, що люблю однаково як і спринт, мас-старт, чи будь-яку іншу гонку. - На останньому колі...Спорт.ua

Українець Семенов фінішував в топ-5 індивідуальної гонки ЧС з біатлону

Перемогу вперше в історії США здобув Лоуелл Бейлі. Нагадаємо, раніше дві українки увійшли в топ-10 індивідуальної гонки чемпіонату світу.Зеркало недели (газета)

Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «У цьому сезоні я краще почуваюся психологічно»

Чому мені вдалася гонка переслідування, чотирнадцяте місце - це тому що я люблю контактну боротьбу. А спринт, індивідуальна гонка - це на відчуттях.Спорт.ua