Індивідуальна гонка

ужгородська міська рада. Локаціями турніру стануть лісові масиви ужгородської "Шахти" та гори, на якій стоїть Невицький замок. Серед етапів змагань: індивідуальна гонка, чемпіонат серед аматорів, гонка на короткому крузі, гонка вгору, естафетна гонка та крос-кантрі.Голос Карпат

та Олена Підгрушна. На етапі Кубку світу в словенській Поклюці ця ж четвірка здобула бронзові нагороди. В італійському Антхолці в індивідуальній гонці чоловіків «бронзовим» став Сергій Семенов. У фінському Контіолахті третє місце посіла змішана «синьо-жовта» четвірка – Ірина Варвинець, Ольга...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

завершився у неділю, Фуркад виграв усі кришталеві глобуси - великий (загальний залік Кубок світу) і 4 малі (спринт, гонка переслідування, індивідуальна гонка і мас-старт).Еспресо TV

три промахи з 73 пострілів. Крім того, Варвінець в цьому сезоні пробігла тільки 16 штрафних кіл без урахування виступів в індивідуальних гонках. Другим за показником точності стрільби став шестиразовий володар Кубка світу і тріумфатор поточного сезону француз Мартен Фуркад -...Високий замок

Ю.Джима покращила позицію в загальному заліку Кубку світу з біатлону

На біатлонному стадіоні в норвезькому Холменколлені відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках девятого етапу Кубка світу, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.Досить значний рух по проміжним відсічкам гонки...Unn.com.ua

Українець Семенов увійшов до топ-5 спринту на Кубку світу з біатлону

Сергій Семенов показав найкращий результат серед українців. Нагадаємо, в лютому Семенов фінішував в топ-5 індивідуальної гонки в австрійському Хохфільцені.Зеркало недели (газета)

У західному реабілітаційно-спортивному центрі в Сянках відбулись індивідуальні гонки в рамках юніорського чемпіонату України з біатлону. Здобуток збірної Сумщини – дві «бронзові» медалі юніорів сумчанина Антона Дудченка та глуівчанки...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львівщина приймає юніорський чемпіонат України з біатлону

чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок Програма змагань: 13 березня — день приїзду, офіційне тренування; 14 березня — індивідуальна гонка, юніори - 15 км, юніорки — 12,5 км; 15 березня — естафета, юніори - 4 х 7,5 км.Галичина спортивная

Українка Варвінець стала сьомою в гонці переслідування Кубка світу з біатлону

(2+0+0+1) +3:16.1 51. Ольга Абрамова (0+1+2+0) +3:49.7 54. Надія Бєлкіна (0+1+1+2) +4:39.2 Нагадаємо, раніше Віта Семеренко потрапила в топ-10 першої індивідуальної гонки після свого повернення...Зеркало недели (газета)

Віта Семеренко потрапила в топ-10 першої індивідуальної гонки після повернення

Семеренко боролася в індивідуальній гонці вперше за 2,5 роки. Раніше збірна України завершила чемпіонат світу з біатлону з однією медаллю.Зеркало недели (газета)

На Львівщині стартує чемпіонат України з біатлону

це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Програма змагань: 6 березня — офіційне тренування; 7 березня — індивідуальна гонка, чоловіки - 20 км, жінки - 15 км; 8 березня — одиночна змішана естафета, жінки - 6 км...Галичина спортивная

У Контіолахті (Фінляндія) на сьомому етапі Кубку IBU завершилась індивідуальна гонка у жінок.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Великий кришталевий глобус Фуркад виграє вшосте поспіль. Нагадаємо, що перед цим Фуркад виграв малий Кришталевий глобус у заліку індивідуальних гонок. Чемпион

завершила гонку 60-тою. 69-тий час показала студентка СумДУ Ольга Абрамова. А у фінському Контіолахті стартував  черговий етап Кубку IBU. В індивідуальній гонці у чоловіків 21-м фінішну стрічку перетнув уродженець Миколаївки Руслан Ткаленко. Уродженці Сумщини Андрій Доценко, Артем Тищенко та Денис...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Контіолахті, де триває сьомий етап Кубку IBU, завершилася індивідуальна гонка у жінок. Нагадаємо, у чоловіків кращі з українців опинилися у третьому десятку.Чемпион

гонках. Раніше в збірну Південної Кореї з біатлону перейшли Анна Фроліна, Олександр Стародубець і Катерина Авакумова, яка фінішувала 5-ю в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу-2017.Еспресо TV

Биатлон. Стартовые составы гонок четверга

часі стартові листи очікуються не раніше завтрашнього ранку. Повний стартовий лист буде тут (pdf) А в фінському Контіолахті відбудуться дві індивідуальні гонки в рамках сьомого етапу кубку IBU. Індивідуальна. Чоловіки (11:00) 13. Денис Насико 36. Руслан Ткаленко 48. Андрій Доценко...Спорт.ua

посіла італійка Мікела Каррара. На молодіжному чемпіонаті світу з біатлону в словацькому Осрблі юніорки змагалися в спринті. Як і в індивідуальній гонці, кращої в збірній України стала Ганна Кривонос.Znaj.ua

У словацькому Осрблі триває Юніорський чемпіонат світу з біатлону. Учора у вечірній програмі змагань відбулася індивідуальна гонка серед юніорок.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини