Індивідуальна гонка

представники команд велошколи Промінь та Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. В рамках багатоденної гонки проводився окремий чемпіонат України з індивідуальної гонки вгору, в якому Богдан Мусієнко посів четверте місце, програвши третьому місцю три секунди. Ця гонка проходила по старій...Багнет

Закарпаття приймає Чемпіонат України з багатоденної велогонки / ВІДЕО

29 вересня відбудеться Чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору з велосипедного спорту (шосе). Цього дня вулиці міста будуть перекриті для проведення змагань,повідомляє Uzh Inform.Голос Карпат

десятку найсильніших, в Бергені свій успіх повторити не змогла: з відставанням в три з половиною хвилини від переможниці Ольга закінчила індивідуальну гонку на 33-й позиції серед 54-х учасниць. Переможницею ж стала голландка Аннемік Ван Флойтен, яка подолала дистанцію за 28...Спортивний Житомир

Польський велогонщик Філіп Мацеюк після змагань у норвезькому Бергені, де він здобув бронзову медаль чемпіонату в індивідуальній гонці, втратив свій велосипед, - Укрінформ.Гал-info

Мукачівщина прийме Чемпіонат України з багатоденної велогонки

Відповідно до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту, Закарпаття стане місцем проведення Відкритого осіннього Чемпіонату України у багатоденній гонці, чемпіонату України в індивідуальній гонці вгору з велосипедного спорту (шосе), повідомили в РДА. Масштабна вело подія, в якій візьмуть участь понад 100 спортсменів...Голос Карпат

Білоруська біатлоністка Блашко виступатиме під прапором України

- 48-е місце в спринті в канадському Кенморі в сезоні-2015/16. У Кубку IBU її найвищим досягненням є 6-е місце в індивідуальній гонці в німецькому Арбер в сезоні 2016/17.Unn.com.ua

Тетяна Ященко перемогла в індивідуальній гонці на час та гонці критеріум. В індивідуальній груповій гонці Тетяна посіла 3 місце.Спортивний Житомир

Велосипедисти Уманського педуніверситету успішно підкорюють спортивний олімп

За збірну команду України виступав студент ІІ курсу факультету фізичного виховання нашого університету Даніїл Нікулін, де посів 15 місце в індивідуальній гонці на час на дистанції 31,8 км серед юніорів, програвши переможцю змагань лише 1 хвилину 21 секунди. Слід наголосити,...Нова доба

Відкритий осінній чемпіонат України у груповій, індивідуальній гонці, гонці Критеріум й Всеукраїнські велоперегони памяті нашого земляка, майстра спорту - Володимира Філіпенка відбудеться у Тернополі Чемпіонат пройде 8 -...Бізнес область

Український паралімпієць став призером ЧС з велосипедного спорту

30-рінчий уродженець міста Кременчук в індивідуальній гонці посів друге місце.1NEWS

24-27 серпня в м. Богуслав відбувся відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки).Прес-Центр

Жінки: Рябченко Тетяна, Шекель Ольга, Вергелес Анна. Юніорки: Ященко Тетяна, Пастух Діана, Свінціцька Ксенія. ІнфоМалин

Велогонщик Єгор Дементьєв завоював «срібло» у Пітермаріцбурзі

Кременчужанин Єгор Дементьєв завоював «срібло» паралімпійського чемпіонату світу з велоспорту. У місті Пітермаріцбург (Південно-Африканська Республіка) Єгор Дементьєв змагався в індивідуальній гонці з роздільним стартом серед паралімпійців нозології С5. Під керівництвом тренера Віктора Дементьєва, який нещодавно отримав орден від Президента України,...Кременчугский Телеграф

Спортсмени Житомирщини на командному чемпіонаті України з велоспорту здобули 15 медалей

23-27 серпня 2017 року у м. Богуславі Київської області відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки). Нашу область представляли такі спортсмени ОШВСМ: Чоловіки: Покотило Євгеній, Руденко Іван, Козаченко...Новини Житомира

Житомирські спортсмени виграли медалі на командному чемпіонаті України з велоспорту

тижня, 23-27 серпня 2017 року, у місті Богуслав, Київської області відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки).Покоління ZET

тижня, 23-27 серпня 2017 року, у місті Богуслав, Київської області відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки). Нашу область представляли такі спортсмени ОШВСМ: Чоловіки: Покотило Євгеній, Руденко Іван,...Спортивний Житомир

Чернівчан запрошують взяти участь у спортивних змаганнях

України з велоспорту маунтенбайк в багатоденній гонці. 10 серпня о 15.45 год. пройде урочисте відкриття змагань Кемпінг, 16.00 старт в індивідуальній гонці. 11 серпня о 10.00 год. - старт чемпіонату України в гонці крос-кантрі. Старт та фініш- спортивний комплекс Цецино.Погляд

Старт та фініш- спортивний комплекс Цецино; о 09.00 год. старт в гонці крос-кантрі. Чернівці.ТВ

категоріями в різних категоріях, а з п'ятниці по неділю в Хернінгу відбудуться групові гонки. Найбільші надії українські вболівальники покладали на індивідуальну гонку у жіночій еліти, в якій збірна України могла похвалитися відразу двома найсильнішими спортсменками - екс-призером чемпіонату світу в...Спортивний Житомир