Індивідуальна гонка

Анастасія Меркушина пропустить наступний етап Кубка світу з біатлону

разом з тренером прийняла рішення поки що виступати на Кубку IBU. Нагадаємо, що в Остерсунді Анастасія показала 48 час в індивідуальній гонці, 77 у спринті та була десятою у змішаній естафеті.Галичина спортивная

Кубок світу з біатлону в Естерсунді: українці за межами топ-10

У Швеції завершився перший етап нового сезону Кубка світу.   У чоловіків найкращим серед українців став Дмитро Підручний – пропустивши індивідуальну гонку, уродженець Тернополя фінішував дев'ятим у спринті і регресував всього на три позиції у сьогоднішній гонці переслідування. Кубок світу...Зеркало недели (газета)

Підручний не втримався в Топ-10 та інші результати гонки переслідування

Кубку світу з біатлону Як повідомляє Depo.Сектор, українські представники в цій гонці не змогли здивувати і поліпшити свої досягнення у індивідуальній гонці. Навпаки - Дмитро Підручний, що мав 9-й стартовий номер, зрештою фінішував лише у другій двадцятці. Тріо призерів: 1.ДеПо

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді. У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. На дистанції 20 км з чотирма вогневими рубежами і хвилинами штрафу замість додаткових кіл...Галичина спортивная

Чоловіча Збірна України з біатлону не потрапила до топ-сорок спортсменів першої особистої гонки сезону. В індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу кращим з українців був Володимир Сємаков, який фінішував 41. 53-м став Віталій Кільчицький, 59-м Артем Прима...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Про це інформує сайт Федерації біатлону України. 2. Ірина Варвинець 6. Олена Підгрушна 10. Нагадаємо, в індивідуальній гонці українки не зуміли поборотися за медалі - Журавок фінішувала 11-ою.Чемпион

Француз Мартен Фуркад став переможцем індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді.Newsru.ua

У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового сезону Кубка світу з біатлону.Зеркало недели (газета)

Юлія Журавок – краща з української збірної. У швецькому Естерсунді відбулись індивідуальні гонки серед жінок першого етапу Кубка світу з біатлону. Там українську команду представили шість біатлоністок. На 11-ій позиції фінішувала двадцяти двох...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Українські біатлоністи відверто розчарували за підсумками індивідуальної гонки у шведському Остерсунді. >Українські біатлоністи відверто розчарували за підсумками індивідуальної гонки у шведському Остерсунді. Три українки - у ТОП-20...Sportanalytic

Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку

Сьогодні в шведському Естерсунді на 1-му етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча індивідуальна гонка Третє місце в активі представника Білорусі Володимира Чепеліна.ДеПо

Українські біатлоністи провалили індивідуальну гонку на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді. Срібло дісталося норвежцю Йоханесу Бьо та бронза в білоруса Владіміра Чепеліна.Чемпион

На Кубку світу в індивідуальній гонці Джима та Підгрушна за межами топ-10

Українки не зуміли поборотися за медалі в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у шведському Естерсунді. В українок не пішла стрільба і в результаті місця...Галичина спортивная

Біатлон. Семенов, Прима і Кільчицький виступлять в індивідуальній гонці на Кубку світу

1-го грудня о шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбудеться чоловіча індивідуальна гонка. Галичина спортивная

Дмитро Підручний не братиме участь у індивідуальній гонці на Кубку світу

Змагання пройдуть без участі тернопільського біатлоніста Дмитра Підручного, який пропускатиме індивідуальну гонку. Галичина спортивная

Українки не зуміли поборотися за медалі в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у шведському Естерсунді.Гал-info

пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Початок о 19:00 >Шановні любителі біатлону, запрошуємо вас на 20-кілометрову індивідуальну гонку серед чоловіків, котра відбудеться у шведському Остерсунді.Українці стартуватимуть у такому порядку: №31 - Олександр Жирний, №32 - Сергій Семенов, №34...Sportanalytic

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував результати жіночої індивідуальної гонки в Естурсунді "Мене порадував хід Юлії Джими, стрільба Юлії Журавок.ДеПо

Підгрушна лише тринадцята у індивідуальній гонці на Кубку світу

30 листопада, у шведському Остерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка у рамках першого етапу Кубка світу. Переможницею "індивідуалки" стала німкеня Лаура Далмаєр.Галичина спортивная