Ільчишини

"Нива-В" - "Нива" Тернопіль: відео голів та незабитих пенальті

"Нива-В" - "Нива" 1:1 На 14 хвилині Колінз ("Нива-В") не реалізував пенальті (воротар) Галичина спортивная

"Нива" грає внічию у Вінниці

Назар Ільчишин: "У другому таймі віддали ініціативу супернику"

Можливо, після перерви дещо розслабились і віддали ініціативу супернику. Ми були добре підготовані до протистояння з цією командою. Знали їхні слабкі і сильні сторони, тому знали чого очікувати. Галичина спортивная

Півзахисник футбольного клубу "Нива" Назар Ільчишин прокоментував поразку у Кубку та порівняв рівень аматорського чемпіонату і Другої ліги Спорт Тернопільщини

"Нива" Тернопіль поступається "Прикарпаттю"

Кілька днів потому ситуація повторилася практично з точністю до навпаки. Голи: Кузьмін 80, Худоб'як 88 Галичина спортивная

"Нива" обігрує "Арсенал-Київщину" на доданих хвилинах

Обидва голи "Нива" провела на доданих хвилинах. А за хвилину у воротах свого колишнього клубу розписався Данило Гуральський. Галичина спортивная

Для оновленої тернопільської «Ниви» вояж до Харкова виявився вдалим. «Нива» - «Черкаський-Дніпро-2-Академія» НОВА Тернопільська газета

Металіст 1925 - Нива Т 2:2 (по пен.

В серії пенальті вдача посміхнулась тернопольцям, голкіпер яких Механів відбив удар Ємельянова. Ua-football

Кубок України.

Сьогодні в Україні розпочався розіграш національного Кубка. Football-ukraine.com

Втім, не з'явився сам обвинувачений Віталій Мерінов. Світлинами з відпочинку депутат хизується на своїй сторінці в соцмережі. Бліц-інфо

"Нива" мінімально поступилась у першому спарингу

Відігратись нашій команді вдалося за лічені хвилини до свистка на перерву. Після подачі з лівого флангу, суперник головою розстріляв ворота "Ниви". Галичина спортивная

Мерінов голосував за виділення бюджетних коштів громадській організації Спільними зусиллями, яку він очолює. На слухання Мерінов із невідомих причин не зявився. Бліц-інфо

Чемпіонат Львівської області. 11-й тур. "Юність" наздоганяє "Демню"

"Юність" (Гійче) "Фенікс-Стефона" (Підмонастир) Галичина спортивная

Друге коло аматорського чемпіонату для "Ниви" у цифрах та фактах

Найбільше матчів: (10) Дмитро Пріхна, Ігор Гатала, Святослав Дзядикевич Голів пропущено у другому таймі: (8) Галичина спортивная

Марія Ільчишин з Рунгурів стала чемпіонкою України з вільної боротьби

Вона отримувала загальнодержавне золото, однак серед юніорок, йдеться у сюжеті НТК. Галичина спортивная

Мешканка Коломиї Марія Ільчишин стала чемпіонкою України з вільної боротьби. ВІДЕО The post Знай наших: прикарпатська борчиня стала кращою на чемпіонаті України. Online.ua

Прикарпатська спортсменка стала чемпіонкою України з вільної боротьби

Марія Ільчишин з Рунгурів стала чемпіонкою України з вільної боротьби. Бліц-інфо

Лучанка Лілія Ільчишин пропонує зобов'язати будівельні організації розпочинати свої будівельні роботи з 10 години ранку. Online.ua

"Рочин" - "Нива" 0:1: втрачені надії на друге місце

Протягом усього поєдинку обидві команди робили усе можливе для перемоги. Чемпіонат України серед аматорів. Галичина спортивная