Ільчишини

Відгомін 7-го туру Прем

З 18-ти голів у турі 7 нового сезону половину забито в першому таймі. Галичина спортивная

Відгомін 6-го туру Прем

Зі 17-ти голів шостого туру нового сезону 8 забито в першому таймі. Галичина спортивная

Про це повідомила на сторінці сайту "Винники Plus" у Facebook Марія Ільчишин. Шукаємо очевидців цієї ситуації, можливо хтось бачив, або впізнає собаку сусіда, анонімність гарантую. Винники Plus

А вже на 4-ій доданій арбітром до другого тайму хвилині Сергій Полянчук впевнено реалізував пенальті, призначений за порушення проти нього. Голи: Немо Шелія (24), Сергій Полянчук (90+4, з пенальті). НОВА Тернопільська газета

Статистичні виміри 1-го туру

Торік у стартовому турі не було жодного «сухого» поєдинку. Галичина спортивная

Прем

Торік їх у дебютних матчах команд найвищого дивізіону було два. Галичина спортивная

У Винниках шукають господаря собаки, яку збила машина

Про це повідомила у Facebook винниківчанка Лілія Касюрак. Контактний телефон: 097 253 24 03 (Марія). Винники Plus

"Буковина" виграла у команди "Кристал" із Чорткова

Черговим суперником Буковини у контрольному матчі став колектив Тернопільської області Кристал (Чортків). На 55 хвилині зустрічі гравці команди з Чорткова вдруге зрівняли результат. 0372.ua

"Нива" – "Агрон ОТГ". Напередодні

У чемпіонаті Тернопільської області "Агрон" двічі перемагав "Ниву" - 3:2 та 3:0. Ще два рази команди зустрічалися у рамках півфіналу Кубка Тернопільської області. Галичина спортивная

Головою спортивної асоціації «Незламний» обрано срібного призера Ігор Нескорених 2017 зі стрільби з лука Дмитра Сидорука, заступником - Сергія Шимчака. MediaStar

Шестеро калуських борців увійшли до основного складу національної збірної України 2018 року

Це Андрій Лужний, 2004 року народження, і Микола Мацьків, 2002 року народження (з обома працюють тренери Юрій Кірілов і Мар'яна Квятковська) та Роксолана Зеленевич, 2003 року народження (тренери - В. І. Ільчишин, Ю. О. Кірілов), і Ольга Худяк, 2001 року...Галичина спортивная

Семеро франківських студентів ввійшли до складу Національної збірної України з вільної боротьби

3 січня Міністерством молоді і спорту України затверджено склад Національної збірної команди України з вільної боротьби. Телерадіокомпанія РАІ

- Гурський Ярослав Ярославович, кандидат в майстри спорту України, студент 4-го курсу (спеціальність "Середня освіта (фізична культура)". Бліц-інфо

На сайті асоціації спортивної боротьби України опубліковано затверджені списки. Стик

Понад 120 дітей отримали новорічно-різдвяні подарунки від БФ "Покуття". Святкова зустріч благодійників, малечі та їхніх родин відбулася у музеї історії міста Коломиї. Дзеркало Коломиї

Незабутні враження залишились у кожного учасника цього святкового дійства. Дзеркало Коломиї

Четверо прикарпатських борчинь вибороли медалі міжнародного турніру

Спортсменки Івано-Франківської ШВСМ вибороли чотири медалі - дві золоті та дві срібні. Галичина спортивная

Прикарпатські борчині пробилися на молодіжний чемпіонат світу

Зокрема, золоту медаль здобули Ірина Чихрадзе та Христини Берези, «срібло» - у Марії Ільчишин та Ілони Семків. Стик

Начальник відділу обслуговування платників Ліліана Ільчишин зауважила, що звітність з ЄСВ не має уточнюючих форм. MediaStar

Вітаємо студентку Марію Ільчишин та її тренера Василя Ільчишина з перемогою і бажаємо подальших успіхів! Бліц-інфо