Ільчишини

"Нива" - "Чортків-Педуніверситет" 4:0 - відео голів

22 березня 2017, м. Тернопіль, стадіон мкрн. Голи: Головачук, Шелія, Кохман, Ільчишин На заміну виходили: Сухецький, Дзядикевич, Шевченко, Кохман, Гатала Галичина спортивная

"Нива" розібралась з "Чортковом"

А остаточний рахунок гри наприкінці матчу встановив Назар Ільчишин. Голи: Головачук, Шелія, Кохман, Ільчишин Галичина спортивная

Нульова нічия Ниви та Львова

Після короткої перерви тренерський штаб "Ниви" провів чотири заміни. Натомість львів'яни кілька разів серйозно турбували воротаря "Ниви" Механіва. Галичина спортивная

Прикарпатці привезли шість нагород з чемпіонату України

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. Галичина спортивная

Прикарпатські борці вибороли шість медалей

І- місце Білейчук Петро вагова категорія 61; ІІІ-місце Блясецький Валентин, виконав МСУ; ІІІ-місце Ільчишин Марія 60 кг.. Галичина спортивная

Тернопільська "Нива" завершила перший етап футзальної ліги перемогою над "Поділлям"

Гравець "Поділля" Віктор Сайчук забив гол престижу. Вилучення після невеликої сутички отримали Олександр Кіцак та Ігор Думський. Галичина спортивная

Тернопільська "Нива" та "Арсенал" голів не забивали

Підопічні Петра Бадла відповіли двома гострими ударами від Пікуля - виручив воротар. Тернопільська Перша футзальна ліга, група А (тур 8) Галичина спортивная

Тернопільська "Нива" розпочинає з розгрому

Могли гості відзначитися і увосьме, але на 75-ій хвилині Андрій Бадло не реалізував пенальті. Галичина спортивная

Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки

Починаючи із 22 січня, "Нива" працюватиме у режимі дворазових тренувань. Галичина спортивная

Для чого платити більше: лучани пропонують нагрівати воду сонцем

Відповідну петицію зареєструвала Лілія Ільчишин в Єдиній системі місцевих петицій, повідомляє PRESS-ЦЕНТР. Press-Центр

Борці з Прикарпаття увійшли до складу збірної України з вільної боротьби на 2017 рік

2. Марусяк Іван (тренер Курилюк І.В.); РЕЗЕРВ СКЛАДУ ЗБІРНОЇ (жінки): Галичина спортивная

Цього року, зважаючи на катастрофічну ситуацію з вирубкою лісів, вирішив встановити штучні ялинки. До прикрашання зелених красунь долучилися самі мешканці мікрорайону. Дзеркало Коломиї

Тернопільська "Нива" зберегла лідерство у Першій футзальній лізі

"Арт-Рама" у цей час кілька разів потурбувала кіпера "Ниви" Механіва. Кіпер "Арт-Рами" врятувати команду не зумів. Галичина спортивная

Пропонуємо Вашій увазі відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв'язку "гаряча лінія": MediaStar

Як взагалі відбувається розподіл коштів по округах? - Не хотілося б вірити, The post Я ніколи не планував і не планую бути секретарем міськради або будь-яким іншим чиновником, - Ігор Ільчишин appeared first on Дзеркало Коломиї. Дзеркало Коломиї

"Нива" обіграла "Вікторію"

Уже на першій хвилині "Вікторія" зуміла відкрити рахунок. Після розіграшу кутового ворота "Вікторії" вразив Юрій Гричан. Після трьох зіграних матчів "Нива" набрала максимальну кількість очок. Галичина спортивная

Борцівський десант Прикарпаття продемонстрував найкращий результат серед інших команд. Бліц-інфо

Прикарпатські борці стали найкращими на всеукраїнських змаганнях

Борцівський десант Прикарпаття показав найкращий результат серед інших команд. Галичина спортивная

Нива візьме участь у Тернопільській футзальній лізі

Перша футзальна ліга складатиметься з двох етапів. 13:00 "Поділля" - "Нива" Галичина спортивная

Цього тижня у селі Гончарівка, Золочівського району на Львівщині проводили археологічні розкопки, інформує Золочів.net. Дивись.info