Ільчишини

Четверо прикарпатських борчинь вибороли медалі міжнародного турніру

Спортсменки Івано-Франківської ШВСМ вибороли чотири медалі - дві золоті та дві срібні. Галичина спортивная

Прикарпатські борчині пробилися на молодіжний чемпіонат світу

Зокрема, золоту медаль здобули Ірина Чихрадзе та Христини Берези, «срібло» - у Марії Ільчишин та Ілони Семків. Стик

Начальник відділу обслуговування платників Ліліана Ільчишин зауважила, що звітність з ЄСВ не має уточнюючих форм. MediaStar

Вітаємо студентку Марію Ільчишин та її тренера Василя Ільчишина з перемогою і бажаємо подальших успіхів! Бліц-інфо

Ще одна спортсменка з Прикарпаття - калушанка Христина Береза у вазі 53 кілограми зайняла третю сходинку змагань. Дзеркало Коломиї

Калушанка Христина Береза у Мінську завоювала “бронзу”

У Мінську завершився дводенний міжнародний турнір на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. У складі української команди виступила калушанка Христина Береза. Франківчани

Українці вибороли низку медалей на турнірі з боротьби у Мінську

Другого дня наші борці завоювали чотири медалі: Олександр Хоцянівський та Анастасія Шустова завоювали "золото", Марія Ільчишин (63 кг) здобула срібну медаль, а Христина Береза (53 кг) завоювала бронзову медаль. Unn.com.ua

"Нива" припинила співпрацю з Назаром Ільчишиним

Футбольний клуб "Нива" та півзахисник Назар Ільчишин розірвали контракт за спільною згодою сторін. Прес-служба футбольного клубу "Нива" Галичина спортивная

22 серпня, футбольний клуб "Нива" та півзахисник Назар Ільчишин розірвали контракт за спільною згодою сторін. Спорт Тернопільщини

"Нива-В" – "Нива" Тернопіль: відео голів та незабитих пенальті

"Нива-В" - "Нива" 1:1 На 14 хвилині Колінз ("Нива-В") не реалізував пенальті (воротар) Галичина спортивная

"Нива" грає внічию у Вінниці

Назар Ільчишин: "У другому таймі віддали ініціативу супернику"

Можливо, після перерви дещо розслабились і віддали ініціативу супернику. Ми були добре підготовані до протистояння з цією командою. Знали їхні слабкі і сильні сторони, тому знали чого очікувати. Галичина спортивная

Півзахисник футбольного клубу "Нива" Назар Ільчишин прокоментував поразку у Кубку та порівняв рівень аматорського чемпіонату і Другої ліги Спорт Тернопільщини

Кубок України. "Нива" Тернопіль поступається "Прикарпаттю"

Кілька днів потому ситуація повторилася практично з точністю до навпаки. Голи: Кузьмін 80, Худоб'як 88 Галичина спортивная

"Нива" обігрує "Арсенал-Київщину" на доданих хвилинах

Обидва голи "Нива" провела на доданих хвилинах. А за хвилину у воротах свого колишнього клубу розписався Данило Гуральський. Галичина спортивная

Для оновленої тернопільської «Ниви» вояж до Харкова виявився вдалим. «Нива» - «Черкаський-Дніпро-2-Академія» НОВА Тернопільська газета

Металіст 1925 - Нива Т 2:2 (по пен. 3:4). Відео голів та огляд матчу

В серії пенальті вдача посміхнулась тернопольцям, голкіпер яких Механів відбив удар Ємельянова. Ua-football

Кубок України. ФК "Львів" та "Дніпро-1" йдуть далі, "Дніпро" та "Металіст 1925" вилетіли

Сьогодні в Україні розпочався розіграш національного Кубка. Football-ukraine.com

Втім, не з'явився сам обвинувачений Віталій Мерінов. Світлинами з відпочинку депутат хизується на своїй сторінці в соцмережі. Бліц-інфо

"Нива" мінімально поступилась у першому спарингу

Відігратись нашій команді вдалося за лічені хвилини до свистка на перерву. Після подачі з лівого флангу, суперник головою розстріляв ворота "Ниви". Галичина спортивная