Ізмір

ще за тисячу років до народження Ісуса Христа. За інформацією британського видання The Sun, правоохоронці вилучили реліквію в турецькій провінції Ізмір, коли обшукували будинок “чорного археолога”, який також займався контрабандою, пише Народна Правда. Разом з бронзовим артефактом,…The post У Туреччині...Народна Правда

Тенісист Марченко здобув дев

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Ілля Марченко продовжив виграшну ходу, здобувши позитивний результат у грі другого кола на челленджері в Ізмірі, передає УНН з посиланням на ФТУ.   В другому колі змагань спортсмен здолав другого сіяного, 69 ракетку світу Пьєра-Юга Ербера...Unn.com.ua

перевороту було затримано тисячі людей, в тому числі американського християнського місіонера Ендрю Брансона, який був пастирем у маленькій церкві в Ізмірі на західному узбережжі Туреччини. Брансон перебуває в ув'язненні із жовтня минулого року. За даними турецьких ЗМІ, звинувачення проти нього...1NEWS

Світоліна - третя, прорив Марченко та Ястремської

Даяна Ястремська дебютувала у ТОП-200.Серед чоловіків кращим українцем залишається Олександр Долгополов, який тепер 52-й. А Ілля Марченко завдяки перемозі в Ізмірі відіграв аж 65 позицій, але до першої сотні все одно дуже далеко.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Ілля Марченко виграв турнір в Ізмірі

30-річний український тенісист Ілля Марченко став переможцем турніру в турецькому Ізмірі. Ілля Марченко вже четвертий сезон поспіль виграє титул "ATP Challenger Tour".NewWest Media

Ілля Марченко вийшов у півфінал турніру в Ізмірі

30-річний український тенісист Ілля Марченко вийшов до 1/2 фіналу змагань в турецькому Ізмірі. Про це повідомляє "Великий теніс України". У дуже складному чвертьфінальному матчі Марченко у трьох сетах переміг француза Садіо Думбія: 6/7...NewWest Media

Український тенісист Ілля Марченко переміг на турнірі в турецькому Ізмірі, передає УНН з посиланням на Федерації тенісу України. У фіналі турніру з призовим фондом 64 тис. євро українець переміг француза...1NEWS

Український тенісист Ілля Марченко виграв свій перший титул у сезонів, перемігши на турнірі категорії “челенджер” у турецькому Ізмірі. Про це повідомляє портал “Большой теннис Украины”. Зазначено, що українець у двох сетах оформив перемогу в фінальному поєдинку “60-тисячника” над...1NEWS

Марченко виграв тенісний турнір в турецькому Ізмірі

впевнено здолав у вирішальному матчі опонента з Франції. Третя ракетка України Ілля Марченко виграв хардовий турнір серії АТР Challenger в Ізмірі (Туреччина). Українець на шляху до вирішального матчу послідовно пройшов Марселя Ільхана (1:6, 6:1, 6:4), Сергія Стаховського (7:6, 6:3), Садіо...Зеркало недели (газета)

Українець Марченко виграв тенісний турнір у Туреччині

Український тенісист Ілля Марченко переграв француза Стефана Робера з рахунком 7-6 (2), 6-0 у фіналі турніру категорії "челленджер" в турецькому Ізмірі. iPress

Тенісист Марченко став фіналістом турніру в Туреччині

Донеччанин Ілля Марченко вийшов в свій перший фінал сезону, вигравши черговий поєдинок “челленджеру” на кортах в турецькому Ізмірі, передає УНН з посиланням на сайт АТР.   Після перемоги в 1/4 фіналу над французом Садіо Думбією, українець здолав опір...1NEWS

Марченко покарав зрадника України

Український тенісист Ілля Марченко пробився до фіналу турніру в Туреччині із призовим фондом 64 тисячі доларів. Ястремська поступилася у фіналіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Завацька у трьох партіях поступилась італійці

сет в італійки Паоліні, але потім таки поступилася.Катарина Завацька (Україна) - Ясміне Паоліні (Італія) - 6:4, 3:6, 1:6ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ITF Ізмір. Марченко у важкому матчі пробився до півфіналуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Герої матчу Кубка Девіса проти збірної Ізраїлю Сергій Стаховський та Денис Молчанов продовжили переможну ходу на кортах в турецькому Ізмірі, де проходить турнір категорії “челленджер”, інформує УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.   Завдяки першому номеру посіву стартове коло...1NEWS

Марченко у важкому матчі пробився до півфіналу

Український тенісист Ілля Марченко вийшов до півфіналу турніру в Туреччині із призовим фондом 64 тисячі євро. Sportanalytic

Марченко переміг Стаховського на кортах в Ізмірі

У другому колі тенісного турніру “челленджер” в турецькому Ізмірі відбулося українське дербі між киянином Сергієм Стаховським та донеччанином Іллею Марченком, передає кореспондент УНН.   Зустріч розпочалася із програної своєї...1NEWS

Стаховський пробився до другого кола тенісного турніру в Ізмірі

На кортах турецького міста Ізмір відбулися кілька поєдинків першого раунду основної сітки тенісного турніру категорії “челленджер”, передає кореспондент УНН.   Киянин Сергій Стаховський, посіяний під...1NEWS

Марченко переміг на старті тенісних змагань в Ізмірі

чоловічого тенісу України Ілля Марченко провів поєдинок першого раунду тенісного турніру категорії ATP Challenger Tour  "Izmir Cup", що відбувається в Ізмірі (Туреччина), повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР.   Донеччанин за 1 годину та 38 хвилин обіграв в трьох...Unn.com.ua

Нагадаємо, німецьке консульство в турецькому Ізмірі було поінформовано про затримання двох громадян Німеччини.Європейська правда

Німецьке консульство в турецькому Ізмірі було поінформовано про затримання двох громадян Німеччини. Двоє затриманих напередодні німців мають лише німецькі паспорти.Європейська правда