Новости по метке:

Європейський центральний банк

На банки Європи чекають проблеми через референдум в Італії - Forbes

впали. Хоча ринок згодом і відновився, референдум нашкодив європейській рефляції, яка спостерігалася після перемоги Трампа на виборах в США. Зараз Європейський центральний банк на чолі з італійцем Маріо Драгі з усіх сил намагається стимулювати зростання єврозони методами монетарного пом'якшення. Подібної...Зеркало недели (газета)

Економічні наслідки референдуму в Італії: чи зрівняються курси долара та євро

що дохідність 10-річних державних облігацій Італії минулого тижня була біля 2% і знизилась у п’ятницю до 1,9% лише завдяки підтримці Європейського центрального банку. Незважаючи на це, такий рівень дохідності італійських облігацій є третім найгіршим результатом серед країн-членів єврозони після проблемних...Європейська правда

Єврогрупа не бачить потреби рятувати євро після референдуму в Італії - FT

реакція ринку, тому не схоже, щоб була потреба в будь-яких надзвичайних заходах", - сказав Дейсселблум, відповідаючи на питання, чи буде Європейський центральний банк рятувати євро перед зустріччю Єврогрупи в Брюсселі. "Процес щодо деяких банків, у яких проблеми, потребує продовження і...Зеркало недели (газета)

Популісти змінюють ЄС навіть без перемоги на виборах - The Economist

суперечливих рішень або ж намагаються відсторонитися від угод на зразок тих, які повинні були б допомогти вирішити проблему з біженцями. Європейський центральний банк також застерігає, що популізм позбавить уряди ентузіазму проводити структурні реформи, необхідні для того, щоб пожвавити економіку і...Зеркало недели (газета)

навіть в угодах між центробанками і парламентами", - констатувала експерт. Як приклад Унковська привела той факт, що існує угода між Європейським центральним банком і Європарламентом, де чітко прописані відповідні механізми подібної підзвітності. За її висновком подібна підзвітність є всебічною глибокою...ДеПо

Відставка уряду Італії може бути черговим шоком після Brexit і Трампа

різниця в прибутковості держоблігацій Італії та Німеччині зросла до більш ніж 1,6 процентного пункту, максимуму з березня 2015 року, коли Європейський центральний банк (ЄЦБ) почав викуп активів за програмою кількісного пом'якшення (QE). На думку аналітиків, за найгіршого сценарію референдум закінчиться...Интерфакс-Украина

Ціни на нафту знижуються на тлі зміцнення долара

шести країн — основних торгових партнерів США зріс на 0,18%, до 98,51 пункту. Зміцнення долара багато в чому викликано рішенням Європейського центрального банку (ЄЦБ) днем раніше зберегти основні параметри своєї кредитно-грошової політики, спрямованої на підтримку економіки єврозони. Більш того, глава...Зеркало недели (газета)

Європейський центральний банк прогнозує, що на історично низькому рівні ключові відсоткові ставки залишатимуться ще тривалий час. DW

Засновник євро пророкує крах валюти ЄС

Весь проект євро в його нинішній формі непрацездатний і неспроможний Про це у статті для Daily Telegraph пише головний економіст Європейського центрального банку, один із засновників євро професор Отмар Іссінг, передає «РБК-Україна». Іссинг вважає, що єдина європейська валюта є не економічним, а політичним проектом. «Тріумф політики над економікою...Ракурс

Повільне зростання світової економіки не може більше лишатися нормою – FT

- пише економіст. Раніше видання Financial Times писало, що центральні банки світу бояться  надовго погрузнути в ері низького зростання економіки.  Європейський центральний банк переконаний, що експеримент з негативною процентною ставкою приносить свої вигоди. Але член правління ЄЦБ Бенуї Кюре в...Зеркало недели (газета)

Про це заявив глава Європейського центрального банку Маріо Драгі, повідомляє Reuters.Європейська правда

Світовій економіці потрібні політичні рішення для виходу з ери низької ставки – The Economist

уряду в хороші. Вчора видання Financial Times писало, що центральні банки світу бояться  надовго погрузнути в ері низького зростання економіки.  Європейський центральний банк переконаний, що експеримент з негативною процентною ставкою приносить свої вигоди. Але член правління ЄЦБ Бенуї Кюре в...Зеркало недели (газета)

E-держава чи e-суспільство? Де ми найбільше відстаємо від Європи

для локальних виробників. По-друге, інформатизація дозволить результативніше боротись з корупцією за допомогою прозорішого моніторингу переказів коштів. В травні 2016 року Європейський центральний банк (ЄС) повідомив, що призупиняє емісію банкнотів номіналом 500 євро, оскільки вони дуже рідко використовувалися у щоденному житті...Європейська правда

Європейський центральний банк планує і надалі проводити політику "дешевих" грошей. Попри це стимулювати інфляцію поки що не вдається. DW

Європейський центральний банк вкотре ухвалив рішення залишити базову ставку на нульовому рівні. Європейська правда

Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року – генсек ООН

групи G20 входять найбільші розвинені економіки світу, на частку яких припадає 85% світового ВВП. Постійними учасниками зустрічей G20 є МВФ, Європейський центральний банк і Світовий...Зеркало недели (газета)

У Китаї відкрився саміт G20

групи G20 входять найбільші розвинені економіки світу, на частку яких припадає 85% світового ВВП. Постійними учасниками зустрічей G20 є МВФ, Європейський центральний банк і Світовий...Зеркало недели (газета)

Центробанкам багатого світу потрібно змінити політику щодо інфляції – The Economist

в різні боки. Вчора видання Financial Times писало, що центральні банки світу бояться надовго погрузнути в ері низького зростання економіки.  Європейський центральний банк переконаний, що експеримент з негативною процентною ставкою приносить свої вигоди. Але член правління ЄЦБ Бенуї Кюре в...Зеркало недели (газета)

Центральні банки світу бояться надовго погрузнути в ері низького зростання економіки – FT

думаю, що ми зробимо щось таке в США", - сказав голова Федерального резерву Сент-Луїса Джеймс Булард. В цей же час, Європейський центральний банк переконаний, що експеримент з негативною процентною ставкою приносить свої вигоди. Але член правління ЄЦБ Бенуї Кюре в...Зеркало недели (газета)

Центробанки розвинених країн досі не подолали наслідки фінансової кризи 2008 року – NYT

в США воно становитиме 2,2%, в Японії 0,3%, а також 1,6% у єврозоні в цілому. При цьому, Федеральний резерв США, Європейський центральний банк і Банк Японії очікують 2% інфляції. Однак навряд чи це очікування виправдається. В Європі і Америці ціни...Зеркало недели (газета)

26.08.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий