Євдокимови

Львів

Олексій Виговський випередив своїх суперників у заліковому заїзді «Sport RWD». Щоденний Львів

Перший небезпечний момент у матчі створили футболісти Інгульця. Перший тайм матчу завершився з рахунком 2:0 на користь Інгульця. Online.ua

У жовтні Рада ректорів Житомирської області обере нового голову

Головою Ради має бути один з трьох ректорів державних університетів. Online.ua

Петро Саух складає свої повноваження як ректор ЖДУ

Збірна України з пляжного футболу вдало стартувала на етапі Євроліги у Португалії. У першому матчі турніру наші хлопці здолали команду Греції. Чемпион

воротарі: Володимир Гладченко (Гріффін) і Тарас Коваленко (ХДС); Чемпион

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 3-го ігрового дня

Команди показали дуже високий рівень гри, проте не використали дуже багато можливостей для взяття воріт. Галичина спортивная

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 2-го ігрового дня

Проте ці три очки дісталися команді Миколи Костенка вкрай важко! Галичина спортивная

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 1-го ігрового дня

Стартували! Напередодні пройшли стартові матчі першого етапу чемпіонату України з пляжного футболу за новою системою. Галичина спортивная

Заступником міністра енергетики та вугільної промисловості буде призначений Володимир Євдокимов. Украинская Правда

Жителям Донеччини вистачить води на 3-4 доби - рятувальники

Це за умови, якщо вода буде подаватися погодинно. На Маріупольські станції вода буде подаватися з Старокримського водосховища. Infokava.com

Перша ліга. Авангард перемагає Іллічівець

Краматорський "Авангард" взяв гору над "Іллічівцем" у заключному домашньому матчі поточного чемпіонату. "Авангард" (Краматорськ) - "Іллічівець" (Маріуполь) 2:1 Ua-football

Про це Житомир.info розповів ректор університету Віктор Євдокимов. Покоління ZET

Намети, кава й легка музика – у житомирському університеті відкрили лаундж-зону для студентів

Про це Житомир.info розповів ректор університету Віктор Євдокимов. Це все кошти університету», - уточнив ректор університету. Житомир.info

Команди обмінялися голами, причому обидва м'ячі були забиті в стартовій 15-хвилинці. Матч 30-го туру Першої ліги Інгулець проведе удомп 13 травня проти чернігівської Десни. ). Гречка

Статки ректорів житомирських університетів: зарплати, будинки та власні підприємства

Готівкою ректор задекларував 92 тис. грн та 17 тис. доларів США. Житомир.info

1 ліга. “Іллічівець“ переграв “Оболонь“, “Десна“ перемагає та обходить “Верес“

23 тур Першої ліги подарував чимало цікавих результатів. Чернігівська "Десна" переграла на виїзді "Верес" та вийшла на другу сходинку в турнірній таблиці. Вакуленко, 77 (пенальті)"Черкаський Sportgid