обновлено
16.07.2019
22:05

Метки сюжета

Суд ЄС незабаром може скасувати санкції проти Януковича та його оточення - ГПУ

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прессекретарка ГПУ Лариса Сарган. ТВА >>  11.07.2019 16:00

"Найближчим часом суд Європейського Союзу може ухвалити рішення за позовами Віктора Януковича, Олександра Януковича, Олександра Клименка (екс-глава Міндоходів), Сергія Арбузова (колишній перший віце-прем'єр), Віктора Пшонки, Артема Пшонки (екс-генпрокурор Віктор Пшонка та його син Артем) і Андрія Клюєва (екс-глава адміністрації Януковича) про скасування санкцій ЄС, продовження яких здійснювала Рада ЄС протягом 2016-2018 років. Слід наголосити, що сторонами у відповідних судових процесах є згадані екс-високопосадовці та Рада ЄС", - написала Сарган.

Водночас вона зазначила, що рішення Суду ЄС жодним чином не вплинуть на хід розслідувань щодо згаданих осіб, які здійснюються правоохоронними органами України.

Сарган нагадала, що чинні санкції ЄС стосовно 12 колишніх українських високопосадовців та їхнього найближчого оточення були продовжені у березні 2019 року і залишатимуться чинними.

Джерело:Укрінформ

Суд Європейського Союзу найближчим часом може ухвалити рішення про скасування санкцій стосовно екс-президента України Віктора Януковича та його оточення.

Про це повідомила прессекретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

Час.ua

ФОТО:

Зеркало недели (газета): Суд ЄС незабаром може скасувати санкції проти Януковича та його оточення – ГПУ Online.ua: В ЄС хочуть скасувати санкції проти Януковича і Ко Online.ua: В ЄС хочуть скасувати санкції з Януковича і Ко Час.ua: Суд ЄС незабаром може скасувати санкції проти Януковича і команди

Другие новости темы:


Еще ссылки (5) про «Суд ЄС незабаром може скасувати санкції проти Януковича та його оточення - ГПУ»

Смотри также:

Калейдоскоп событий