«Рух» був дуже близький до виїзної перемоги

Саме удар з точки Бартуловича приніс господарям нічию. Арбітр ще додав до доданих шість хвилин дві зайві хвилини. Щоденний Львів >>  19.05.2019 20:50

Волинь Рух 1:1 (0:1) Голи: Бартуловіч, 90+6 (пен.) Бойчук, 15 Волинь: Неділько, Сімінін, Петько, Болденков, Цюпа, Курко, Бартуловіч, Хагназарі, Кожанов, Западня, Карпенко Запасні: Когут, Ульянов, Маткобожик, Горопевшек, Неплях, Богомаз, Климець, Волошинович, Козьбан, Воробей Головний тренер: Андрій Тлумак Рух: Мисак, Заставний, Марушка, Дуць, Лобай, Леандро, Брікнер, Вербний, Русин, Бойчук, Климчук Запасні: Ільющенков, Ходорченко, Никитюк, Габріель, Ляшенко, Кондраков, Шевчук Головний тренер: Леонід Кучук Винники Plus >>

Друга половина матчу пройшла за переваги господарів, але рахунок залишався незмінним до останньої доданої хвилини (шість хвилин). Щоденний Львів >>

Щоденний Львів: «Рух» був дуже близький до виїзної перемоги