ЦВК: На 30 червня призначені перші місцеві вибори у 66 ОТГ та додаткові вибори депутатів

Такі вибори відбудуться у Вінницькій області в 1 сільській та 1 селищній радах; у Житомирській області у 3 сільських та 2 селищних радах; у Запорізькій області в 1 селищній раді; у Кіровоградській області у 2 сільських радах; у Луганській області у 2 селищних радах; у Рівненській області в 1 сільській та 1 селищній радах; у Сумській області в 1 сільській та 1 селищній радах; у Тернопільській області в 1 сільській та 1 селищній радах; у Харківській області у 2 селищних радах; у Херсонській області в 1 селищній раді; у Хмельницькій області у 2 сільських радах; у Черкаській області у 2 сільських радах; у Чернігівській області в 1 сільській та 4 селищних радах, йдеться у повідомленні. Високий замок >>  20.04.2019 22:11

– у Київській області – у 5 ОТГ;

– у Кіровоградській області – в 1 ОТГ;

– у Луганській області – у 8 ОТГ;

– у Миколаївській області – у 12 ОТГ;

– в Одеській області – у 4 ОТГ;

– у Полтавській області – в 1 ОТГ;

– у Рівненській області – у 3 ОТГ;

– у Сумській області – у 4 ОТГ;

– у Харківській області – в 1 ОТГ;

– у Херсонській області – у 2 ОТГ;

– у Хмельницькій області – в 1 ОТГ;

– у Черкаській області – у 3 ОТГ;

– у Чернівецькій області – у 2 ОТГ;

– у Чернігівській області – у 6 ОТГ.

Крім того, ЦВК оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів з 11 травня 2019 року.

У ЦВК розповіли, що було розглянуто звернення низки ОДА щодо призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад і Центрвиборчком встановив їх відповідність вимогам чинного законодавства.

 

Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори у 66 об'єднаних територіальних громада та додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад на неділю, 30 червня.

Про це ідеться в прес-релізі ЦВК, передає Укрінформ.

"Комісія призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ)", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, такі вибори відбудуться:

– у Вінницькій області – у 5 ОТГ;

– у Волинській області – в 1 ОТГ;

– у Житомирській області – у 2 ОТГ;

– у Запорізькій області – у 4 ОТГ;

– в Івано-Франківській області – в 1 ОТГ;

День

ФОТО:

Unn.com.ua: Місцеві вибори в Україні призначили на 30 червня Херсон Онлайн: Перші вибори депутатів в ОТГ: Центрвиборчком назвав дату День: ЦВК призначила дату перших виборів у 66 ОТГ

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «ЦВК: На 30 червня призначені перші місцеві вибори у 66 ОТГ та додаткові вибори депутатів»

Калейдоскоп событий