обновлено
24.01.2019
00:45

Метки сюжета

Порошенко: Нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід України із зони ризику

Але нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід […] UATV >>  11.01.2019 11:47

"Ще чотири роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи. Але нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід України із зони ризику. Найважче у нас точно позаду. Рухаємося вперед" - написав П.Порошенко.

 

Ще чотири роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи. Але нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику. Найважче у нас точно позаду. Рухаємось вперед!#ЕкономічнеЗростання pic.twitter.com/STrcMi5Bw0

— Петро Порошенко (@poroshenko) 11 января 2019 г.

Президент України Петро Порошенко вважає, що Україні в 2018 році вдалося забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід країни із зони ризику, пов'язаного з дефолтом.

Про це Президент написав на своїй сторінці у Тwitter.

День

ФОТО:

Интерфакс-Украина: Порошенко: Нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід України із зони ризику Интерфакс-Украина: Порошенко: Нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід України із зони ризику День: Україні вдалося забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід із зони ризику, - Порошенко

Другие новости темы:


Еще ссылки (7) про «Порошенко: Нам вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію та вихід України із зони ризику»

Смотри также:

Калейдоскоп событий