У Польщі можуть бути провокації з метою розпалювання ненависті до українців - посольство

Про це посольство України в Польщі повідомило у Facebook. День >>  09.11.2018 21:05

"За наявною оперативною інформацією, 11 листопада деякі польські радикальні середовища мають намір вчинити провокації, у тому числі під виглядом так званих українських націоналістів", - ідеться у повідомленні.

Посольство попросило громадян України, жителів та гостей столиці Польщі, у цей день виявляти особливу пильність і обережність - насамперед під час перебування у центрі міста та поблизу Національного стадіону.

"Звертаємося також до друзів-поляків, щоб під час відзначення 100-річчя відновлення незалежності Республіки Польща не піддаватися на різного роду провокації, які можуть мати на меті свідоме розпалювання ненависті до українців. Не даймо себе спровокувати", - закликали українські дипломати.

Посольство України у Польщі попереджає українців, що 11 листопада у Варшаві радикали мають намір вчинити провокації під виглядом нібито українських націоналістів.

Про це посольство України в Польщі повідомило у Facebook.

День

ФОТО:

Unn.com.ua: У Польщі радикали готують провокації під виглядом українських націоналістів День: Заява посольства: у Польщі готують провокації від імені українських націоналістів

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Польщі можуть бути провокації з метою розпалювання ненависті до українців - посольство»

Смотри также:

Калейдоскоп событий