обновлено
15.08.2018
02:03

Метки сюжета

Україна програла Туреччині в четвертьфіналі чемпіонату Європи U-18

Приблизно з середини ігрового часу чверті українки намагалися відірватися від суперниць. Більшу частину ігрового часу третьої чверті суперниці утримували п'ятиочкову перевагу. 24 канал >>  11.08.2018 14:40

У наступному матчі на чемпіонаті Європи збірна України зіграє 11 серпня о 16:45 проти Португалії в матчі класифікації за 5-8 місця.

Чемпіонат Європи U-18

Жінки. Дивізіон В

1/4 фіналу

Туреччина — Україна — 57:45 (16:13, 6:9, 19:8, 16:15)

Україна: Гаврильчик, Попова, Рабчук, Волошина, Гутевич; Топчій, Пивоварова, Джун.

Команди почали зустріч за низької реалізації. Наші суперниці відкрили рахунок зі штрафного 2:45 після початку поєдинку. Наші дівчата відповіли двома влучними штрафними від Рабчук. Вона ж згодом реалізувала ще один кидок з двох. Приблизно з середини ігрового часу чверті українки намагалися відірватися від суперниць. Та більше трьох очок різницю зробити не вдалося. А на останній хвилині турецькі баскетболістки на стільки ж вийшли вперед.

Друга чверть стала ще менш результативною. На двох команди набрали лише 15 очок. При цьому українки зрівняли на велику перерву загальний рахунок. За підсумками першої половини команди продемонстрували однакову результативність — 25%, за переваги турецької команди під щитами — 38 проти 27.

З поновленням гри турецька команда пішла вперед. Перевага в реалізації та за підбираннями дала змогу захопити перевагу і в рахунку. Українки намагалися швидко атакувати у відповідь, та зайвий поспіх часто заважав точно завершувати атаки. Більшу частину ігрового часу третьої чверті суперниці утримували п’ятиочкову перевагу. Але до кінця ігрового часу збільшили різницю до 11-ти очок.

Понад три чверті українки грали вшістьох. Лише на заключні хвилини поєдинку додалося кілька свіжих гравців. Не певну мить гра дещо пожвавилася. Однак переломити ситуацію не вдалося — не вистачило вже ні часу, ні сил.

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Україна програла Туреччині в четвертьфіналі чемпіонату Європи U-18»

Калейдоскоп событий