Іран вперше за останній рік випробував балістичну ракету - ЗМІ

Водночас, у Пентагоні офіційно поки не коментують запуск балістичної ракети Іраном на його території. День >>  11.08.2018 09:08

Й хоча в Пентагоні вже заявляли про широку військово-морську активність іранських ВМС у цьому регіоні, про випробування ракети раніше не повідомлялося.

Сам пуск відбувся з військової бази Бандар-е-Яск у південно-східному Ірані та був зафіксований американськими супутниками спостереження.

Як уточнили в оборонному відомстві США, ракета Fateh-110 пролетіла більше 100 миль через Ормузьку протоку до місця випробувань в іранській пустелі.

Водночас, у Пентагоні офіційно поки не коментують запуск балістичної ракети Іраном на його території.

Нагадаємо, у березні голова Корпусу вартових Ісламської революції Ірану з аерокосмічних питань Амір Хаджизаде заявив, що країна втричі збільшила виробництво ракет. 

Після того, як Сполучені Штати Америки вийшли з іранської ядерної угоди та відновили санкції, пов'язані з ядерною програмою Тегерана, Іран вперше за понад річний термін провів випробування балістичної ракети. Про це повідомив у п'ятницю американський центральний телеканал Fox News із посиланням одразу на трьох представників адміністрації США, передає "Укрінформ".

"Вперше за понад рік Іран здійснив випробувальний пуск балістичної ракети, зухвало продемонструвавши незгоду, через місяць після того, як президент Трамп вивів США з ключової ядерної угоди та через кілька днів після того, як його адміністрація застосувала нові санкції проти Ісламської Республіки", - зазначається в повідомленні.

Випробування іранської балістичної ракети близького радіусу дії "Fateh-110" відбулося одночасно із масштабними військово-морськими навчаннями в Ірані минулого тижня. У маневрах взяли участь більше 50-ти малих катерів у Ормузькій протоці, щоб відпрацювати перекриття життєво важливого водного шляху, через який проходить щорічно 30% світової нафти.

День

ФОТО:

День: Іран після відновлення санкцій США випробував балістичну ракету

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Іран вперше за останній рік випробував балістичну ракету - ЗМІ»

Калейдоскоп событий