Турчинов заявив про нову потужну зброю за стандартами НАТО

Українські оборонні підприємства побудували за стандартами НАТО нову самохідну гаубицю «Богдана». Волинська правда >>  10.08.2018 18:12

"Зброя такого калібру була відсутня в наших ЗСУ, її не було в радянській армії, її немає і в сучасній російській армії", - сказав секретар РНБО України.

Турчинов додав, що стандартам НАТО також відповідає як система управління гарматою, так і технологія її виготовлення - на українських оборонних підприємствах.

"Зброя отримала дуже гарне ім'я - "Богдана", і я раджу ворогам України добре запам'ятати його", - наголосив Турчинов.

 

Українська 155-мм самохідна гаубиця "Богдана" може спеціальними боєприпасами вражати цілі на відстані до 60 кілометрів. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, перебуваючи на Житомирському полігоні ЗСУ.

"Її важливими характеристиками є висока мобільність, точність, дальність, а також висока швидкість ведення вогню", - наголосив Турчинов, оглянувши "Богдану", випробування якої саме тривають.

Він також зазначив, що нова самохідна гаубиця "має натівський 155-мм калібр".

День

ФОТО:

Високий замок: «Богдана» за стандартами НАТО: в Україні випробовують нову потужну артилерійську зброю День: Українська САУ "Богдана" стріляє на 60 км та має натівський калібр, – Турчинов (фото)

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Турчинов заявив про нову потужну зброю за стандартами НАТО»

Смотри также:

Калейдоскоп событий