"Нафтогаз" оскаржить рішення суду, який призупинив стягнення штрафу з "Газпрому"

Про це повідомляє прес-служба НАК. День >>  14.06.2018 16:27

Рішення є тимчасовим.

Компанія найближчим часом подасть суду свої розгорнуті пояснення і контрагрументи і очікує, що, врахувавши їх, суд скасує рішення про призупинення.

Рішення не призводить до автоматичного скасування існуючих рішень в різних юрисдикціях, в результаті яких були накладені арешти на активи Газпрому.

Воно не призводить до скасування рішень Арбітражу і не дає Газпрому можливості вимагати у Нафтогазу повернення 2,1 млрд доларів, вже зарахованих рішенням арбітрів в якості компенсації Нафтогазу.

НАК "Нафтогаз України" отримав повідомлення про те, що апеляційний суд округу Свеа, який розглядає апеляційні скарги ПАТ "Газпром" на арбітражні рішення в справах з Нафтогазом, на цьому тижні виніс рішення про призупинення процедури виконання рішення арбітражу.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

Рішення було прийнято судом без виклику Нафтогазу і, відповідно, без урахування пояснень і аргументів, які були б представлені Нафтогазом, якби суд повідомив його про наявність такого клопотання Газпрому і розгляд судом цього питання.

День

ФОТО:

Time-UA: "Нафтогаз" вимагатиме скасувати рішення про призупинення стягнення боргів "Газпрому" День: Нафтогаз оскаржить призупинення процедури стягнення штрафу з Газпрому

Мнение пользователей ресурса Еспресо TV

— відчепись, шоколадний, я про тебе все сказав... - Victor
— тебе то что с того? жабу потешить мечтаешь?:)) - Аlexandr
— не кажи гоп... прийдеться розпрощатись з призовими. - News

Смотри также:

Калейдоскоп событий