Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заходи з випробування озброєння і військової техніки в Україні

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 2 травня 2018 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення проведення випробувань озброєння та військової техніки в Україні", - йдеться в документі. День >>  13.06.2018 21:25

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 2 травня 2018 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення проведення випробувань озброєння та військової техніки в Україні”, - йдеться в документі.

Текст вказаного рішення має гриф “для службового користування” й не оприлюднений.

Контроль за виконанням указу покладено на секретаря РНБО.

Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо невідкладних заходів забезпечення проведення випробувань озброєння та військової техніки.

Відповідний указ № 162/2018 опубліковано на сайті глави держави.

День

ФОТО:

Громадське телебачення: Порошенко увів у дію рішення РНБО щодо випробувань озброєння та військової техніки Ваші новини: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про випробування зброї 5 канал: Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо випробування військової зброї День: Порошенко увів у дію рішення РНБО про випробування зброї

Другие новости темы:


Еще ссылки (6) про «Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заходи з випробування озброєння і військової техніки в Україні»

Калейдоскоп событий