МВФ закликає Україну встановити ринкові ціни на газ

Раніше повідомлялося, що уряд України запропонує Міжнародному валютному фонду декілька варіантів формули ціни на газ. Главком >>  17.05.2018 21:14

"Ціни на газ для населення України не коригувалися протягом двох років попри значне зростання міжнародних цін. Це призводить до безумовного субсидіювання, яке є регресивним (для національної економіки – ред.), особливо в тому сенсі, що це приносить непропорційну користь крупним споживачам", - пояснив представник Фонду.

Він наголосив на важливості, щоб ціни на газ визначались ринком відповідно до реформ, реалізованих в Україні два роки тому.

"Ми також вважаємо дуже важливим, щоб малозабезпечені та вразливі родини були повністю захищені від підвищення цін на газ за допомогою існуючої системи підтримки (субсидіями – ред.)", - підкреслив директор прес-офісу МВФ.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні починає роботу місія МВФ.

МВФ наголошує на необхідності коригування ціни на газ для українського населення відповідно до ринкових умов з обов'язковою умовою повного захисту для малозабезпечених домовласників.

З відповідною заявою виступив у четвер під час брифінгу у Вашингтоні директор прес-офісу МВФ Джері Райс, повідомляє Укрінформ.

День

ФОТО:

Главком: МВФ закликає Україну встановити ринкові ціни на газ

Калейдоскоп событий