Порошенко закликав посилити тиск на Кремль для звільнення українських політв

"Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування проти дій Кремля, який утримує українців за надуманими звинуваченнями. День >>  16.05.2018 14:54

Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування проти дій Кремля, який утримує українців за надуманими звинуваченнями.

Я закликаю міжнародну спільноту продовжувати тиск на Кремль, аби українські політв’язні якнайшвидше повернулися додому, до своїх родин. pic.twitter.com/T7K88IjYhb

— Петро Порошенко (@poroshenko) May 16, 2018

Як повідомлялося раніше, незаконно засуджений в РФ на 20 років ув'язнення у справі "кримських терористів" режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування - він вимагає звільнення всіх українських політв'язнів в Росії. Зокрема, він назвав єдиною умовою припинення ним голодування звільнення 64 українських політв'язнів у РФ.

Міжнародне співтовариство має продовжувати тиск на Російську Федерацію, щоб українські політв'язні були звільнені з полону. Про це президент України Петро Порошенко написав у своєму Twitter.

Зокрема, глава держави закликав світову спільноту продовжувати тиск на Кремль.

"Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування проти дій Кремля, який утримує українців за надуманими звинуваченнями. Я закликаю міжнародну спільноту продовжувати тиск на Кремль, щоб українські політв'язні, як можна швидше, повернулися додому, до своїх родин", - написав Порошенко.

День

ФОТО:

День: Порошенко закликав світ продовжити тиск на РФ для звільнення політв

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Порошенко закликав посилити тиск на Кремль для звільнення українських політв'язнів»

Калейдоскоп событий