Єгипет: чинний президент перемагає на виборах

У 2014 році ас-Сісі обрали президентом. Водночас критики звинувачують ас-Сісі в придушенні інакомислення та свободи ЗМІ. День >>  01.04.2018 12:46

Опозиція закликала бойкотувати вибори.

Голосування відбувалося впродовж трьох днів – з 26 до 28 березня. Офіційні результати мають оголосити 2 квітня.

У 2013 році на той час президент Єгипту Мухаммед Мурсі був усунений від влади внаслідок військового перевороту. Ас-Сісі тоді обіймав посади міністра оборони, голови Вищої ради Збройних сил, начальника Генерального штабу й головнокомандувача Збройних сил.

У 2014 році ас-Сісі обрали президентом. Його прихильники стверджують, що він відновив стабільність і безпеку в країні після років неспокою. Водночас критики звинувачують ас-Сісі в придушенні інакомислення та свободи ЗМІ.

Чинний президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі, за попередніми даними, перемагає на виборах. Газета «Аль-Ахрам» повідомляла 29 березня, що він набрав майже 92 відсотки голосів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Єдиним опонентом 63-річного ас-Сісі є маловідомий політик Муса Мустафа Муса, який підтримував переобрання чинного президента. Противники влади заявляли, що цей кандидат необхідний владі для створення видимості конкуренції.

День

ФОТО:

День: В Єгипті на виборах перемагає чинний президент

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Єгипет: чинний президент перемагає на виборах»

Калейдоскоп событий