Під час досудового розслідування ухвалою Сєвєродонецького міського суду правопорушнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Магнолія-ТВ >>  11.01.2018 13:00

Під час досудового розслідування ухвалою Сєвєродонецького міського суду правопорушнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі вироком Сєвєродонецького міського суду чоловіка вже засуджено до 4 років позбавлення волі за придбання та зберігання наркотичного засобу (метадону).

Санкцією ст. 348 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Досудовим розслідуванням встановлено, що в жовтні 2017 року у вечірній час доби під час затримання особи, яка знаходиться у розшуку по кримінальному провадженню пов’язаному з незаконним обігом наркотичних засобів, громадянин Грузії завдав два удари ножем дільничному офіцеру поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області. Внаслідок чого, потерпілий правоохоронець отримав колото-різані поранення грудної клітини та лівого стегна.

Завдяки вжитим розшуковим заходам та злагодженій роботі правоохоронців регіону, особу зловмисника встановлено та негайно затримано в порядку ст. 208 КПК України.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «На Луганщині судитимуть грузина, який поранив ножем поліцейського під час затримання»

Калейдоскоп событий