обновлено
27.09.2016
08:15

Як перераховується дохід в іноземній валюті для спрощенця?

292.6 ст. 292 ПКУ). Бізнес область >>  07.09.2016 16:57

Відзначимо, що дохід, виражений в іноземній валюті, перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання такого доходу. Газета "Наш ДЕНЬ" >>

Дохід обліковується згідно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та/або іншими нормативно-правові актами Міністерства фінансів України з питань бухгалтерського обліку. Бізнес область >>


Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK