На луганщині затримано чоловіка, який з ножем напав на поліцейських (фото)

Поліцейські затримали нападника, якого доставили до відділу поліції. Народна Рада >>  30.10.2017 16:23

Поліцейські затримали нападника, якого доставили до відділу поліції.

Правоохоронці з’ясували, що протягом двох місяців батьки затриманого проживають окремо. Цього дня парубок, мешканець Сєвєродонецька, вирішив кардинально вирішити сімейну проблему та повернути матір додому. Він взяв ніж та пішов до рідної тітки, де останнім часом жила матір. Звідти силоміць, під загрозою застосування ножа, потягнув неньку додому.

Дії чоловіка кваліфіковано за ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Покарання за цей злочин передбачає позбавлення волі на строк до 15 років або довічне ув'язнення.

За інформацією Сєвєродонецького відділу поліції

27 жовтня, до Сєвєродонецького відділу поліції Луганської областінадійшло повідомлення від перехожих про те, що молодий чоловік з ножем тягне по вулиці жінку проти її волі. Вони намагались втрутитись у ситуацію, однак молодик пригрозив їм ножем.

На виклик виїхали правоохоронці. В той же час перехожі зупинили екіпаж поліції, який в складі групи швидкого реагування патрулював місто.

На вимогу поліцейських відпустити жінку, молодик кілька разів намагався вдарити ножем майора поліції Володимира Невірова. Лише миттєва реакція поліцейського та його колег врятували правоохоронця від поранення.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «На луганщині затримано чоловіка, який з ножем напав на поліцейських (фото)»

Калейдоскоп событий