Чоловіку загрожує в

Прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у Мукачевому закликав "від'єднати території Закарпатської області від України" Еспресо TV >>  01:46

Чоловік закликав змінити адміністративно-територіальний устрій країни, від’єднати територію Закарпатської області від України, яка за його словами, була незаконно до неї приєднана, розповіли в ГПУ.

"Він намагався розпалювати національну ворожнечу, наполягаючи на начебто ворожому ставленні влади до корінного населення Закарпаття", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Проти нього відкрили справу за ч. 2 ст. 110 КК України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у Мукачевому закликав "від’єднати території Закарпатської області від України". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Закарпатець виступив з промовою 15 березня біля обеліску жертвам угорської революції 1848-1849 років.Там проходив мітинг, присвячений річниці угорської революції.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Чоловіку загрожує в'язниця за заклики від'єднати Закарпаття - ГПУ»

Калейдоскоп событий