Метою зустрічі було повідомити депутатам про результати візиту української делегації на чолі з Віце-прем'єр-міністром до Брюсселя 22-25 травня, зокрема про питання, які потребують інтенсифікації спільних зусиль виконавчої та законодавчої влади. Народна Рада >>  30.05.2016 22:57

30 травня Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із групою народних депутатів України, які відповідають за міжпарламентські зв'язки з державами-членами Європейського Союзу, та членами комітетів Верховної Ради у закордонних справах та з питань європейської інтеграції. Метою зустрічі було повідомити депутатам про результати візиту української делегації на чолі з Віце-прем'єр-міністром до Брюсселя 22-25 травня, зокрема про питання, які потребують інтенсифікації спільних зусиль виконавчої та законодавчої влади. Представники Уряду та ВРУ домовилися максимально активізувати роботу з офіційними представниками ЄС у питаннях візової лібералізації, продовження та посилення санкцій проти Росії, повним набранням чинності Угоди про асоціацію, звільнення українських політв’язнів та порушення прав людини у Криму.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Представники Уряду та ВРУ домовилися активізувати роботу з офіційними представниками ЄС щодо низки питань»

Калейдоскоп событий