обновлено
23.04.2018
11:31

Неподалік від місця вбивства кореспондент видання виявив розбитий мобільний телефон Яреми. Галицький кореспондент >>  30.03.2018 20:00

Неподалік від місця вбивства кореспондент видання виявив розбитий мобільний телефон Яреми.

У кількох метрах в стороні валялася батарея від телефону. Зазвичай, у такий спосіб зловмисники відтягують час, щоб покинути місце злочину.

У приміщенні, в якому перебував Ярема, кореспондент зафіксував безлад, який, ймовірно, виник у результаті силового конфлікту. Вбитий був без верхнього одягу і взуття, що може свідчити про те, що у момент нападу зловмисників активіст знаходився у приміщенні.

Нагадаємо, активісти ГО «Біличанський рибалка» пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою не допустити кровопролиття через спроби рейдерів захопити Святошинські озера.

Напередодні новорічних свят представники громадської організації випустили майже три з половиною тонни риби у Святошинське озеро в Києві.

Вранці того ж дня на місці події побував кореспондент видання Інформатор.

Судячи із численних гематом на тілі загиблого, смерть настала у результаті нанесення важких тілесних ушкоджень. Зокрема, на обличчі активіста помітні сліди ударів, які могли нанести сторонніми предметами.

Обережно! Шокуючі фотографії! 18+


Калейдоскоп событий