обновлено
24.04.2018
03:58

Метки сюжета

Юрій ВЕРНИДУБ: «Після голу Шевченка показав росіянам, що таке «хохли»

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб пригадав матч 1999 року в Лужніках між збірними Росії та України. Це вже був період, коли розпочалася кривава катавасія. Нагадаємо, що Вернидуб визнаний найкращим тренером 24-го туру УПЛ. Чемпион >>  30.03.2018 12:51

— (Сміється) Ви ж знаєте мій характер. Повірте, всі емоції, які тримав усередині, видав їм назовні: що таке «хохли» і з чим їх їдять. Тим паче, я в команді був не один такий — Сергій Попов, Саша Свистунов, Саша Співак, Гена Попович, Саша Бабій. Ціла українська діаспора. Ображати себе ми не дозволяли нікому. І нас поважали за це. Якщо я, громадянин України, носив капітанську пов’язку «Зеніта», то це багато про що свідчить.

У той час ми дійсно могли називатись братами. Стосунки між обома країнами були щонайкращі. Тим паче, команду очолив Анатолій Бишовець, у тренерський штаб входив Леонід Колтун. Саме з подачі Леоніда Яковича мене запросили в «Зеніт».

Стільки часу минуло… Стільки всього змінилося… Нещодавно мене запрошували в Росію. «Зеніт» відзначав якусь історичну дату. Роман Максимюк, знаю, їздив. А я — ні. Це вже був період, коли розпочалася кривава катавасія. Якщо чесно, то вже й забув, коли востаннє бував у Росії.

Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб розповів, як святкував гол Андрія Шевченка у ворота Росії у відборі на ЧС-1998, виступаючи в «Зеніті».

— Осінь 1999-го. Ви все ще гравець «Зеніта». У «Лужниках» суперматч Росія — Україна. «Бей, Хохлов — спасай Россию» і все в такому дусі. Розв’язка — епічний гол Шевченка у ворота Філімонова. Як цю трагедію російського футболу сприйняли у Зеніті?

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Юрій ВЕРНИДУБ: «Після голу Шевченка показав росіянам, що таке «хохли»»

Калейдоскоп событий