Міністр зазначив, що придбання цих автомобілів дасть змогу завершити реформу Національної поліції в цій частині. Урядовий портал >>  30.03.2016 16:30

На засіданні Уряду в середу, 30 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству екології та природних ресурсів разом із іншими відповідальними відомствами провести переговори про використання частини залишку коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, для придбання гібридних автомобілів для Національної поліції. «Ці гібридні автомобілі споживають мало бензину, мало роблять викидів, але роблять багато роботи для забезпечення безпеки громадян України і реформування Національної поліції», - додав Глава Уряду. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що йдеться про придбання автомобілів-гібридів Toyota Prius та Toyota RAV-4. Міністр зазначив, що придбання цих автомобілів дасть змогу завершити реформу Національної поліції в цій частині. Арсеній Яценюк також нагадав, що за міжнародною програмою було модернізовано п’ять составів вагонів для Київського метрополітену. Він зазначив, що ці кошти вже пішли в місто, проте зараз Київ звернувся виділити додаткові гроші на ці цілі. Глава Уряду запропонував провести переговори щодо можливості поділити загальний обсяг залишку коштів Кіотського протоколу на два окремі транші: перший, 70% - для переоснащення авто Нацполіціїї , а другий транш із коштів Кіотського протоколу - 30% - на модернізацію Київського метрополітену. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Арсеній Яценюк доручив провести переговори про спрямування частини коштів Кіотського протоколу на придбання авто для Нацполіції»

Калейдоскоп событий