Степан Полторак виступив під час засідання Уряду та поінформував громадськість про плани реформування оборонного відомства

Нині Збройні Сили України готові дати гідну відсіч агресору. Урядовий портал >>  30.03.2016 15:50

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак 30 березня 2016 року виступив під час засідання Уряду та поінформував громадськість про плани реформування оборонного відомства. «До ґрунтовного реформування Міністерства оборони України було здійснено ретельну підготовку у 2015 році. Цей рік ми визначили як рік стабілізації та відновлення боєздатності Збройних Сил України. Ми вдвічі збільшили чисельність особового складу, створили нову систему управління військами, Сили спеціальних операцій, провели й інші заходи, які створили передумови для переходу до активної фази реформування. Нам багато чого вдалося, але того, що ми зробили, на мою думку, недостатньо – це лише перші кроки, щоб здійснити кардинальне реформування у Міністерстві оборони та Збройних Силах України», - сказав Степан Полторак . Він повідомив, що у 2015 році збільшено кількість особового складу, реформовано систему управління у Збройних Силах України, створено Сили спеціальних операцій, змінено систему логістичного забезпечення: «Це дало можливість стабілізувати ситуацію на фронті, забезпечити війська сучасною формою одягу, технікою, харчуванням, а також стійкою системою управління». Нині Збройні Сили України готові дати гідну відсіч агресору, – додав генерал армії України Степан Полторак . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Степан Полторак виступив під час засідання Уряду та поінформував громадськість про плани реформування оборонного відомства»

Калейдоскоп событий