обновлено
17.08.2017
00:30

Метки сюжета

Персоны

Мати Гонгадзе досі не вірить в його смерть і шукає сина в Грузії

"Нагадаємо, що вчора генерала Пукача, якого звинуватили у смерті журналіста Георгія Гонгадзе посадили довічно Politic.kiev.ua >>  30.01.2013 09:44

"Як я можу когось судити, якщо череп, який мені показали, не має ніякого відношення до мого сина, це не його зуби, я ж стоматолог, я знаю його зуби. Те саме з тілом: я знаю, це не стопи Гії... Мене викликали в суд 120 разів, але я не можу весь час їздити в Київ і доводити одне і те ж...", - заявила вона, додавши, що все одно не вважає Пукача невинним: "Він в чомусь напевно замішаний, просто так тоді генералами не ставали".

Дивіться ФОТО: Пукач з молитовником і в оточенні бійців в масках чекав на вирок

Леся Теодорівна стверджує, що вона досі шукає сина, у тому числі на його батьківщині - в Грузії. "Я намагалася три роки тому знятися там з громадянства, їздила в Грузію, але там складно з документами... якраз тоді я говорила з людиною, яка бачила Гію через рік після його зникнення... я продовжую шукати сина...".

З онуками пані Леся не спілкується: "Вони жодного разу не зв'язувалися зі мною за 12 років, я залишилася одна..."

Як відомо, напередодні в Печерському райсуді Києва був винесений вирок Олексію Пукачу . Екс-генерал міліції отримав довічне.

"Три роки тому я говорила з людиною, який бачив Гію через рік після його зникнення", - розповіла Леся Теодорівна. Мати Георгія Гонгадзе Леся Теодорівна не приїхала на суд над Олексієм Пукачем, оскільки не вірить, що там творилося правосуддя. Про це пише "Сегодня" .

"Справа Гонгадзе – це чітко прописаний сценарій, який і ГПУ, і міліція відтворюють вже 12 років...", - сказала вона.

При цьому жінка як і раніше не вірить, що знайдені тіло і череп належать її синові.

ФОТО:

Politic.kiev.ua: Мій син живий, - Леся Гонгадзе

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Мати Гонгадзе досі не вірить в його смерть і шукає сина в Грузії»

Калейдоскоп событий