обновлено
12.12.2017
04:20

Метки сюжета

Глава ПФЛ: «Не взяли в первую лигу аутсайдеров и середняков»

Глава Професійної футбольної ліги України Сергій Макаров підбив підсумки минулої Конференції. - Відразу скажу, що це було рішення самих клубів. Ua-football >>  29.06.2016 22:02

На Конференції ПФЛ вирішили розширити число першої та другої ліг. Уже з наступного сезону в обох дивізіонах виступить аж по 18 команд за умови, що виконком ФФУ затвердить зміни.

«Одразу скажу, що це було рішення самих клубів, - зазначив Сергій Макаров, - Під час проведення найвищого органу - Конференції ПФЛ, представники команд вирішили збільшити число команд в обох лігах. Нам залишилося лише виконати волю представників клубів. Так, рішення не зовсім правильне, бо в першу лігу виходять клуби, які насправді не завоювали путівок. Однак ми не взяли в перший дивізіон аутсайдерів чи середняків другої ліги, а запросили ті команди, які опинилися у турнірній таблиці відразу за переможцями. Я називаю остаточне рішення кабінетним, але воно легітимне, бо клуби проголосували за зміни в регламент. Але найсправедливіше був би варіант цьогоріч проголосувати за зміни, які мали би вступити в силу через рік».

Спорт.ua


Калейдоскоп событий