За результатами засідання буде утворена урядова комісія для подальшого розслідування обставин пожежі. Народна Рада >>  29.05.2016 17:05

29 травня о 13:00 відбудеться засідання оперативного штабу за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана для вивчення обставин пожежі у с. Літочки Броварського району, що сталася у неділю вночі. За попередньою інформацією унаслідок трагедії на території приватного будинку, де було організоване тимчасове проживання людей похилого віку, постраждали не менше 17 осіб. Засідання відбудеться за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, представників Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства внутрішніх справ, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представників Київської обласної адміністрації, які працювали на місці трагедії. За результатами засідання буде утворена урядова комісія для подальшого розслідування обставин пожежі. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «О 13:00 відбудеться засідання оперативного штабу для вивчення обставин пожежі у с. Літочки Броварського району, що сталася у неділю вночі»

Калейдоскоп событий