Проведення перевірки в усіх регіонах України щодо діяльності інших об'єктів, які надають подібні послуги. Народна Рада >>  29.05.2016 17:05

Проведення перевірки в усіх регіонах України щодо діяльності інших об’єктів, які надають подібні послуги. Таке доручення відповідним органам виконавчої влади поставив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами засідання оперативного штабу з вивчення обставин пожежі у с. Літочки Броварського району, під час якої загинуло не менше 17 осіб. Окрім цього, Віце-прем’єр-міністр доручив утворити оперативний штаб на рівні області для ліквідації наслідків трагедії та невідкладної допомоги постраждалим. Склад урядової комісії з розслідування причин виникнення пожежі буде затверджено на позачерговому засіданні Уряду, який збереться у понеділок 30 травня. За дорученням Президента України голові Київської ОДА, в Київській області буде оголошено траур за жертвами пожежі, а також надано необхідну допомогу усім постраждалим.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Геннадій Зубко доручив органам виконавчої влади провести перевірки усіх об'єктів, в яких проживають люди похилого віку»

Калейдоскоп событий