Прем'єр-міністр також зазначив, що Уряд оприлюднить перелік таких державних підприємств. Народна Рада >>  29.04.2016 19:41

Уряд України буде вживати заходів для того, щоб оскаржувати неправомірні рішення суддів, що зупиняють проведення відкритих конкурсів на призначення керівників державних підприємств. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під позачергового засідання Уряду у п'ятницю, 29 квітня. "Ми не дамо нікому можливість зривати процес боротьби з корупцією і чесного публічного відбору на державні підприємства", - заявив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр зауважив, що деякі суди в Україні приймають рішення, що зупиняють проведення відкритих, прозорих конкурсів призначення керівників на державні підприємства. "Беззаперечно, ми будемо все робити для того, щоб в установленому законом порядку оскаржувати ці рішення і добиватися справедливих рішень", - наголосив він. Володимир Гройсман повідомив, що дав доручення Міністерству юстиції проаналізувати кожну справу прийняття неправомірних рішень суддями. Глава Уряду також закликав міністрів взяти це питання під особистий контроль та активізувати роботу усіх юридичних департаментів і служб щодо відстоювання інтересів держави у судах. "Ми не збираємося ні на кого впливати, ми не збираємося нікого лякати - ми збираємося добросовісно робити свою роботу", - підкреслив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр також зазначив, що Уряд оприлюднить перелік таких державних підприємств. "Ми нікому не дамо паразитувати на державному майні, яке має ефективно використовуватися, і кошти від ефективної діяльності державного сектору мають бути зараховані до державного бюджету, а це і заробітна плата, і пенсії, і безкоштовні ліки, і все інше", - зауважив він. Як тільки інформація щодо неправомірних суддівських рішень буде підготовлена, її публічно заслухають на засіданні Уряду, зазначив його Голова. "Уряд України буде вживати заходів для того, щоби керівників державних підприємств, які потенційно становлять корупційні загрози, ми відбирали через публічні конкурси. Не по блату, не під килимом, а публічні, - заявив Володимир Гройсман, зазначивши, що порядок обрання керівників на відкритих конкурсах стосується також агенцій центральних органів. - Це відкритість, прозорість, це можливість обрати найефективніших менеджерів, і це, однозначно, антикорупційний крок". "Ми нікому не дамо, щоб обмежена кількість недобросовісних суддів обмежувала усю судову систему в Україні", - наголосив Прем'єр-міністр. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман: Ми не дамо нікому можливості зривати процес боротьби з корупцією і чесного публічного відбору керівників державних підприємств»

Калейдоскоп событий