обновлено
24.04.2018
21:05

Метки сюжета

Грузія висилає російського дипломата через отруєння в Солсбері

Грузія висилає російського дипломата через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії. День >>  29.03.2018 15:31

У МЗС заявили, що поділяють позицію Британії, висловлюють солідарність з країною, і тому вимагають, щоб співробітник секції інтересів Росії, яка діє при посольстві Швейцарії в Тбілісі, покинув країну протягом семи днів.

Нагадаємо, таким чином вже 28 країн вислали російських дипломатів через отруєння Скрипаля, у тому числі Україна, США та Австралія. Крім цього, Словаччина, Болгарія і Люксембург відкликали послів з Росії для консультацій.

Читайте також - "Безпрецедентне видворення".

Грузія висилає російського дипломата через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ країни, передає "РБК-Україна".

"Міністерство закордонних справ засуджує використання хімічної зброї на території Сполученого Королівства, завдаючи серйозної шкоди здоров'ю трьох осіб і серйозно загрожуючи життю і здоров'ю інших людей. Це становить серйозну проблему для загальної безпеки", - йдеться у заяві.

День


Калейдоскоп событий