обновлено
15.12.2017
14:24

Метки сюжета

Також учасники зустрічі домовилися опрацювати можливість створення біопаливної біржі в Україні. Народна Рада >>  28.09.2017 19:49

Держенергоефективності та Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працюватимуть над розвитком ринку твердої біомаси в Україні. Про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з керівником проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Діаною Корсакайте та Головою правління Біоенергетичної асоціації України  Георгієм Гелетухою . Сторони обговорили стратегію розвитку ринку твердого біопалива в Україні з урахуванням успішного досвіду передових країн світу. Голова Держенергоефективності зазначив, що впровадження проектів з використанням місцевих видів палива дозволить громадам стати менш залежними від газу та позитивно вплине на економічний стан регіону. «Необхідно чітко опрацювати та прописати цілі стратегії розвитку вітчизняного ринку біопалива. Ми зацікавлені у впровадженні інноваційних механізмів стимулювання інвесторів та бізнесу до роботи на українському ринку відновлюваних джерел енергії», –  зазначив Сергій Савчук. Загалом сторони погодилися, що для стимулювання використання твердого біопалива необхідно внести зміни до законодавства щодо зняття юридичних бар'єрів доступу підприємств до відходів лісового та  сільського господарства. Також учасники зустрічі домовилися опрацювати можливість створення біопаливної біржі в Україні. Концепцію її роботи представив Георгій Гелетуха . В основу проекту біржі закладено успішний досвід литовської біопаливної біржі Baltpool . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Держенергоефективності та Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" працюватимуть над розвитком ринку твердої біомаси в Україні»

Калейдоскоп событий