І країни CESEC показали свою спроможність долати найскладніші завдання та відповідати на сучасні виклики», - зазначає Ігор Насалик. Народна Рада >>  28.09.2017 14:53

Засідання Групи високого рівня є важливим для забезпечення енергетичної безпеки регіону, розширення співробітництва в енергетичній сфері, формування сучасних енергетичних систем у кожній державі. «Участь України в роботі ініціативи CESEC створює практичний вимір взаємодії між державами і сприяє формуванню позитивних рішень в енергетичному секторі», - переконаний очільник Міненерговугілля України. Слід зазначити, що у  2015 році Україна приєдналася до Меморандуму про взаєморозуміння щодо спільного підходу до питань диверсифікації поставок газу та викликів з безпеки газопостачань у рамках Ініціативи зі створення газотранспортної мережі країн Центральної та Південно-Східної Європи. «Завдяки впровадженню Третього енергетичного пакета за останні два роки відбулися значні зміни на енергетичному ринку Європи. І країни CESEC показали свою спроможність долати найскладніші завдання та відповідати на сучасні виклики», - зазначає Ігор Насалик . Міністр висловив сподівання щодо розуміння країнами-учасниками перспектив та можливостей співпраці для формування спільного європейського енергетичного ринку, який потребує безпеки, стабільності і надійності. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Ігор Насалик бере участь у засіданні Групи високого рівня з будівництва газотранспортної мережі в Центральній та Південно-Східній Європі (м. Бухарест, Румунія)»

Калейдоскоп событий