обновлено
14.12.2017
12:21

Метки сюжета

Запровадження електронного обліку іншими постійними лісокористувачами є необхідним кроком для ліквідації тіньового ринку деревини в Україні. Народна Рада >>  28.09.2017 10:51

У рамках виставки « Лісдеревмаш -2017» відбулася презентація та передача Національній поліції України додатку до Системи електронного обліку деревини (Система ЕОД) – модуля «Контроль», розробленого Latschbache r Ukraine , членом Комітету деревообробної та меблевої галузі E uropean Business Association . Цей додаток стане дієвим засобом боротьби з нелегальними рубкам та незаконним перевезенням деревини. За допомогою цього модулю Нацполіція отримає можливість здійснювати оперативну перевірку легальності заготівлі та транспортування деревини на основі даних з Системи ЕОД. Як зазначив в.о . директора Лісового інформаційно-аналітичного центру Державного агентства лісових ресурсів Віктор Мельниченко, впровадження модуля в роботі Нацполіції є ще одним кроком в подоланні проблеми незаконних рубок та нелегального транспортування деревини. «Співробітники Нацполіції зможуть легко перевірити легальність заготівлі деревини безпосередньо під час руху лісовоза, зробивши запит через додаток та ввівши будь-який номер бирки з партії лісу, або номер лісовоза. Після цього працівник поліції одразу отримує інформацію з Системи ЕОД про те, хто заготовив деревину, хто має право її перевозити, куди перевозиться круглий ліс та для кого він призначений (хто є покупцем даної партії деревини)», - повідомив він. На сьогодні Система ЕОД дозволяє здійснювати автоматизований електронний облік лісоматеріалів всіх лісгоспів Держлісагентства , які здійснюють заготівлю та реалізацію деревини (близько 83% від всього обсягу заготівлі по Україні). Проте ця система, яка дозволяє в цілому по Україні здійснювати автоматизований електронний облік лісоматеріалів, не поширюється на інших 349 постійних лісокористувачів (лісгоспи Міноборони, Мінприрод и, комунальні підприємства, тощо), що здійснюють лісогосподарську діяльність на території України, та якими заготовлюється 17% деревини. Запровадження електронного обліку іншими постійними лісокористувачами є необхідним кроком для ліквідації тіньового ринку деревини в Україні. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Відбулася презентація та передача Національній поліції України додатку до Системи електронного обліку деревини»

Калейдоскоп событий