Ваша партнерська допомога щодо підготовки інструкторами українських військовослужбовців є важливою», - наголосив під час зустрічі державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян. Народна Рада >>  28.09.2017 09:51

27 вересня в рамках офіційного візиту в Україну делегація Міністерства національної оборони Канади на чолі з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сейджжаном відвідала Міжнародний ц ентр миротворчості та безпеки на Львівщині. Від української сторони у заході взяв участь д ержавний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян . Під час відвідання Міжнародного центру миротворчості та безпеки начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук провів брифінг щодо структури, можливостей і завдань центру. Своєю чергою, начальник новоствореного Центру імітаційного моделювання підполковник Павло Рожко зазначив, що на сьогодні Центр є одним із найсучасніших та найбільших тренувальних комплексів подібного типу в східній Європі і його було збудовано завдяки тісній співпраці ЗС України з країнами-партнерами. За словами офіцера, на базі Центру готуватимуться штаби рівня батальйон-бригада для механізованих, танкових, Високомобільних десантних військ і частин ЗС України, а також інші штаби військових формувань силових структур України. Окрім того , тут проводитимуться командно-штабні комп’ютерні навчання (тренування, воєнні ігри) рівня “рота-бригада”. Також під час навчання впроваджуватимуться в процес підготовки та повсякденну діяльність підрозділів сучасні інформаційні технології (імітаційне моделювання бойових дій), системи конструктивного ( Constructive ), віртуального ( Virtual )  інструментального ( Live ) моделювання та військових комп’ютерних ігор ( Gaming ). « Дякую канадській стороні за п ідтримку та допомогу у справі реформування Збройних Сил відповідно до стандартів країн-членів НАТО. Ваша партнерська допомога щодо підготовки інструкторами українських військовослужбовців є важливою » , – наголосив під час зустрічі д ержавний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян . Після брифінгу іноземна делегація ознайомилась із навчально-матеріальною базою новоствореного Центру імітаційного моделювання. «Я приємно вражений змінами, які відбулися тут з часу мого минулорічного візиту в Україну, – зазначив під час зустрічі Міністр національної оборони Канади Харджит Сейджжан . – Нам важливо дізнатися, з якими проблемами ви стикаєтесь, і яку допомогу ми можемо надати задля їх вирішення. Для нас також дуже цінні і важливі знання та досвід українських військовослужбовців – наші військові інструктори теж навчаються у своїх українських колег». Також в ході візиту канадська військова делегація оглянула територію та навчальні місця Міжнародного ц ентру миротворчості та безпеки. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Міністр національної оборони Канади і Державний секретар Міноборони України відвідали Міжнародний центр миротворчості і безпеки»

Калейдоскоп событий