Александр ЧИЖЕВСКИЙ: «Не верили в то, что Олимпик сравняет счет»

Були провали, на які були певні причини. Наш західний регіон завжди відрізнявся від південного чи центрального своїми бійцівськими якостями. Галичина спортивная >>  14:00

Були провали, на які були певні причини. Наприклад, Олійник, який зробив непотрібний пенальті, мав температуру. Коли організм втомлений, то не розуміє певних речей. Це була тактична помилка, після якої почали грати на утримання рахунку й кожен грав сам по собі, без командної гри.

Будемо розбиратися в тому, що ж відбулося. По гарячих слідах краще не робити якихось висновків. Пройде якийсь час, подивимося відео й розберемо помилки, які відбулися в другому таймі. Повторюся, по першій половині зустрічі в мене нема до гравців жодних претензій.

Не вірили в те, що «Олімпік» зрівняє рахунок. Наш західний регіон завжди відрізнявся від південного чи центрального своїми бійцівськими якостями. У грі може щось не виходити, але самовіддача буде зашкалювати. Від матчу до матчу треба виправляти огріхи, які були в попередніх іграх, щоб у майбутнього їх більше не було».

Старший тренер «Карпат» U-21 Олександр Чижевський прокоментував перемогу своїх підопічних над «Олімпіком» (3:1).

«У першому таймі команда виконувала те, що від неї вимагали і просили робити на тренерській установці. Мали хороші можливості забити більше, аніж три голи, а ось у другому таймі команда не робила того, про що ми домовлялися у перерві. Потрібно було не зупинятися й щільно грати з гравцями суперника.

Спорт.ua

ФОТО:

Галичина спортивная: "По першому тайму в мене нема претензій до гравців" - Олександр Чижевський

Калейдоскоп событий