обновлено
18.08.2017
22:00

Метки сюжета

"Натомість Путін планує і надалі проливати українську кров, знищуючи незалежність України. ДеПо >>  28.05.2016 14:39

За його словами, тим самим Москва продемонстувала, що не збирається виконувати Мінські мирні угоди, першими пунктами в яких є припинення вогню, виведення російський військ з нашої території та відновлення українського контролю над східним кордоном.

"Натомість, Путін планує і надалі проливати українську кров, знищуючи незалежність України. Це цинічна публічна позиція, яка вже не приховується Московськими керманичами", - наголосив Секретар РНБО, додавши, що після таких заяв не повинно залишитися жодних ілюзій щодо добровільного виходу Росіі з окупованих територій та припинення військової агресії проти України.

О. Турчинов підкреслив, що відповіддю на таку позицію Росії повинне бути посилення оборонних спроможностей нашої держави. "Ми повинні забезпечити необхідною зброєю і ресурсами нашу армію та врешті-решт прийняти рішення щодо наповнення оборонного бюджету, замість пустопорожніх дискусій в парламенті", - сказав Секретар РНБО, висловивши сподівання, що "наші стратегічні союзники також спроможні перекладати з російської однозначні погрози Путіна" // turchynov.com

Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов у своєму коментарі.

"Взявши на себе відповідальність за порушення режиму припинення вогню та порушення Мінських угод, Путін публічно пригрозив Україні продовженням військових провокацій проти нас, доки не буде реалізований Московський сценарій розчленування України", - сказав О. Турчинов.


Калейдоскоп событий