обновлено
16.12.2017
08:00

Це сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості країни та поліпшить умови ведення бізнесу. Урядовий портал >>  28.04.2016 11:46

27 квітня відбулася зустріч Міністра фінансів Олександра Данилюка з членами Американської торговельної палати, Європейської Бізнес Асоціації та Спілки українських промисловців щодо ключових напрямів реформ Міністерства фінансів у 2016 році. Під час зустрічі Міністр розповів присутнім про вже реалізовані та заплановані напрями реформ, які є пріоритетними у роботі Міністерства фінансів. За словами Олександра Данилюка, попередньому Уряду вдалося досягти макроекономічної та фінансової стабілізації, і зараз саме час перейти до заходів зі стимулювання економічного зростання. Це сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості країни та поліпшить умови ведення бізнесу. Окрім того, пріоритетами роботи Міністерства фінансів у 2016 році є подальше системне оздоровлення державних фінансів, реформування ДФС, фіскальна децентралізація, боротьба з корупційними проявами, поглиблення співпраці з МВФ тощо. «Міністерство фінансів відповідає за левову частку у забезпеченні макроекономічної стабільності і є драйвером реформ у країні. Наша мета – дати потужні стимули для економічного зростання України», - зазначив Олександр Данилюк. Водночас представники бізнес-спільноти висловили оптимізм з приводу планів Мінфіну стимулювати відновлення інвестицій та покращити бізнес-клімат, а також висловили сподівання на продовження активної комунікації між владою та бізнесом. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з представниками бізнес-спільноти України для обговорення ключових напрямів реформ»

Калейдоскоп событий